počinje za

28.05.2022. 18:00

Međužupanijska nogometna liga Osijek - Vinkovci

-- : --

Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Višnjevac
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi 30 63 74
2. Nogometni klub Valpovka Valpovo 30 56 73
3. Nogometni klub Borinci 30 54 69
4. Nogometni klub Dilj Vinkovci 30 28 55
5. Hrvatski nogometni klub Radnički Mece 30 17 50
6. Nogometni klub Otok 30 15 48
7. Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica 30 6 44
8. Nogometni klub Tomislav Cerna 30 5 44
9. Nogometni klub Šokadija Babina Greda 30 5 42
10. Nogometni klub Višnjevac 30 -2 40
11. Nogometni klub Zrinski Bošnjaci 30 -16 39
12. Nogometni klub Radnički Županja 30 -6 37
13. Nogometni klub Borac Bobota 31 -13 32
14. Nogometni klub HAŠK Sokol 30 -24 30
15. Nogometni klub Tomislav Livana 30 -24 27
16. Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac 17 -2 22
17. Nogometni klub Slavonac Komletinci 31 -58 19
18. Nogometni klub Olimpija 31 -104 11
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub BSK Bijelo Brdo 0 0 0
2. Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi 0 0 0
3. Nogometni klub Darda Darda 0 0 0
4. Nogometni klub Elektra 0 0 0
5. Nogometni klub FEŠK 0 0 0
6. Nogometni klub Jedinstvo Donji Miholjac 0 0 0
7. Nogometni klub Olimpija 0 0 0
8. Nogometni klub Valpovka Valpovo 0 0 0
9. Nogometni klub Višnjevac 0 0 0
10. Nogometni klub Zrinski Jurjevac 0 0 0
11. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 0 0 0
12. Športski nogometni klub Baranja-Belje Beli Manastir 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
7. Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi 14 2 22
8. Nogometni klub Olimpija 13 -14 12
9. Nogometni klub Valpovka Valpovo 15 -77 1
12. Nogometni klub Višnjevac 11 -80 1
1. Nogometni klub BSK Bijelo Brdo 0 0 0
3. Nogometni klub Elektra 0 0 0
4. Nogometni klub FEŠK 0 0 0
5. Nogometni klub Jedinstvo Donji Miholjac 0 0 0
9. Nogometni klub Zrinski Jurjevac 0 0 0
10. Nogometni klub Čepin 0 0 0
11. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 0 0 0
12. Športski nogometni klub Baranja-Belje Beli Manastir 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
6. Nogometni klub Olimpija 17 -59 15
8. Nogometni klub Višnjevac 16 -70 4
1. Hrvatski nogometni klub Vukovar 1991 0 0 0
2. Hrvatski nogometni klub Đakovo Croatia 0 0 0
3. Klub nogometne škole Hypo limač 0 0 0
4. Nogometni klub BSK Bijelo Brdo 0 0 0
5. Nogometni klub Elektra 0 0 0
7. Nogometni klub Osijek s. d. d. 0 0 0
8. Nogometni klub Slavonac Tenja 0 0 0
10. Nogometni klub Čepin 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
4. Nogometni klub Višnjevac 19 28 34
5. Nogometni klub Olimpija 20 -12 28
1. Hrvatski nogometni klub Vukovar 1991 0 0 0
2. Hrvatski nogometni klub Đakovo Croatia 0 0 0
3. Klub nogometne škole Hypo limač 0 0 0
4. Nogometni klub BSK Bijelo Brdo 0 0 0
5. Nogometni klub Elektra 0 0 0
7. Nogometni klub Osijek s. d. d. 0 0 0
8. Nogometni klub Slavonac Tenja 0 0 0
10. Nogometni klub Čepin 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
3. Nogometni klub Olimpija 20 8 35
5. Nogometni klub Višnjevac 19 -27 28
1. Klub nogometne škole Hypo limač 0 0 0
2. Nogometni klub Elektra 0 0 0
4. Nogometni klub Osijek s. d. d. 0 0 0
5. Nogometni klub Slavonac Tenja 0 0 0
7. Nogometni klub Čepin 0 0 0
8. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
3. Nogometni klub Višnjevac 19 38 40
7. Nogometni klub Olimpija 20 -33 11
1. Klub nogometne škole Hypo limač 0 0 0
2. Nogometni klub Elektra 0 0 0
4. Nogometni klub Osijek s. d. d. 0 0 0
5. Nogometni klub Slavonac Tenja 0 0 0
7. Nogometni klub Čepin 0 0 0
8. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
7. Nogometni klub Višnjevac 23 -22 32
11. Nogometni klub Tomislav Livana 20 -27 22
1. Klub nogometne škole Hypo limač 0 0 0
2. Nogometni centar djece i mladeži BSK Bizovac 0 0 0
3. Nogometni klub BSK Bijelo Brdo 0 0 0
4. Nogometni klub Belišće 0 0 0
5. Nogometni klub Darda Darda 0 0 0
6. Nogometni klub Dunav 0 0 0
7. Nogometni klub Elektra 0 0 0
8. Nogometni klub Metalac Osijek 0 0 0
9. Nogometni klub Mursa 0 0 0
10. Nogometni klub Radnik Josipovac 0 0 0
11. Nogometni klub Slavonac Tenja 0 0 0
13. Nogometni klub Vitez '92 0 0 0
15. Ženski nogometni klub Osijek 0 0 0
Međužupanijska nogometna liga Osijek - Vinkovci
Nogometni klub Radnički Županja
21.08.2021. 18:00
1 : 2
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Valpovka Valpovo
21.08.2021. 18:00
1 : 1
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
21.08.2021. 18:00
4 : 1
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Dilj Vinkovci
22.08.2021. 18:00
2 : 0
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
22.08.2021. 18:00
1 : 0
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Tomislav Cerna
22.08.2021. 18:00
4 : 2
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Slavonac Komletinci
22.08.2021. 18:00
3 : 0
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
22.08.2021. 18:00
3 : 2
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Višnjevac
22.08.2021. 18:00
1 : 0
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub HAŠK Sokol
28.08.2021. 17:30
2 : 3
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Olimpija
28.08.2021. 17:30
0 : 5
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Otok
28.08.2021. 17:30
3 : 2
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Borac Bobota
28.08.2021. 17:30
2 : 1
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
28.08.2021. 18:00
3 : 0
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Slavonac Komletinci
29.08.2021. 17:30
3 : 1
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Borinci
29.08.2021. 17:30
3 : 2
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
29.08.2021. 17:30
0 : 2
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
29.08.2021. 20:00
1 : 3
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
01.09.2021. 17:30
0 : 2
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Radnički Županja
01.09.2021. 17:30
0 : 3
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Tomislav Livana
01.09.2021. 17:30
1 : 2
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Dilj Vinkovci
01.09.2021. 17:30
7 : 1
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
01.09.2021. 17:30
0 : 1
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Višnjevac
01.09.2021. 17:30
1 : 1
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Tomislav Cerna
01.09.2021. 17:30
2 : 1
Nogometni klub Borac Bobota
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
01.09.2021. 17:30
3 : 0
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Valpovka Valpovo
01.09.2021. 17:30
3 : 0
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Borac Bobota
04.09.2021. 17:00
1 : 1
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Otok
04.09.2021. 17:00
8 : 0
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Olimpija
04.09.2021. 17:00
2 : 3
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub HAŠK Sokol
04.09.2021. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
04.09.2021. 18:00
6 : 0
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Tomislav Cerna
05.09.2021. 17:00
0 : 1
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Slavonac Komletinci
05.09.2021. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Borinci
05.09.2021. 17:00
1 : 0
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
05.09.2021. 19:30
2 : 0
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Radnički Županja
11.09.2021. 17:00
6 : 2
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Valpovka Valpovo
11.09.2021. 17:00
2 : 1
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
11.09.2021. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
12.09.2021. 17:00
2 : 3
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Tomislav Livana
12.09.2021. 17:00
0 : 3
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
12.09.2021. 17:00
4 : 1
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Dilj Vinkovci
12.09.2021. 17:00
6 : 0
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
12.09.2021. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Višnjevac
12.09.2021. 17:00
3 : 1
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Borac Bobota
15.09.2021. 17:00
3 : 1
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Slavonac Komletinci
15.09.2021. 17:00
0 : 3
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Borinci
15.09.2021. 17:00
6 : 1
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Olimpija
15.09.2021. 17:00
0 : 3
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
15.09.2021. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub HAŠK Sokol
15.09.2021. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Tomislav Cerna
15.09.2021. 17:00
1 : 1
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
15.09.2021. 18:00
5 : 2
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
15.09.2021. 18:00
3 : 0
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Valpovka Valpovo
18.09.2021. 16:30
2 : 0
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Radnički Županja
18.09.2021. 16:30
2 : 1
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Otok
18.09.2021. 16:30
2 : 2
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Višnjevac
19.09.2021. 16:30
3 : 1
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Tomislav Livana
19.09.2021. 16:30
7 : 2
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
19.09.2021. 16:30
1 : 2
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
19.09.2021. 16:30
3 : 0
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
19.09.2021. 16:30
3 : 1
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Dilj Vinkovci
19.09.2021. 16:30
1 : 0
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub HAŠK Sokol
25.09.2021. 16:30
1 : 1
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Olimpija
25.09.2021. 16:30
4 : 2
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Borac Bobota
25.09.2021. 16:30
2 : 2
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
25.09.2021. 16:30
0 : 0
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Borinci
26.09.2021. 16:30
4 : 1
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Slavonac Komletinci
26.09.2021. 16:30
3 : 1
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Višnjevac
26.09.2021. 16:30
3 : 1
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Tomislav Cerna
26.09.2021. 16:30
1 : 1
Nogometni klub Radnički Županja
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
26.09.2021. 18:00
0 : 0
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Otok
02.10.2021. 16:00
5 : 1
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Radnički Županja
02.10.2021. 16:00
2 : 1
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Valpovka Valpovo
02.10.2021. 16:00
3 : 1
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
02.10.2021. 18:00
3 : 1
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Tomislav Livana
03.10.2021. 16:00
2 : 3
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
03.10.2021. 16:00
3 : 0
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
03.10.2021. 16:00
5 : 1
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
03.10.2021. 16:00
4 : 0
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Dilj Vinkovci
03.10.2021. 16:00
3 : 1
Nogometni klub Borac Bobota
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
09.10.2021. 16:00
2 : 0
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub HAŠK Sokol
09.10.2021. 16:00
4 : 2
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Borac Bobota
09.10.2021. 16:00
-- : --
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Olimpija
09.10.2021. 16:00
1 : 3
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Slavonac Komletinci
10.10.2021. 16:00
2 : 0
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Dilj Vinkovci
10.10.2021. 16:00
2 : 1
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Višnjevac
10.10.2021. 16:00
5 : 1
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Tomislav Cerna
10.10.2021. 16:00
2 : 1
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
10.10.2021. 18:00
2 : 0
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Radnički Županja
16.10.2021. 15:30
1 : 1
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Otok
16.10.2021. 15:30
0 : 0
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Valpovka Valpovo
16.10.2021. 15:30
6 : 0
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
16.10.2021. 18:00
6 : 1
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
17.10.2021. 15:30
2 : 0
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
17.10.2021. 15:30
1 : 1
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Tomislav Livana
17.10.2021. 15:30
3 : 2
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Borinci
17.10.2021. 15:30
4 : 2
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
17.10.2021. 15:30
1 : 0
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Valpovka Valpovo
23.10.2021. 15:00
2 : 1
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Borac Bobota
23.10.2021. 15:00
3 : 1
Nogometni klub HAŠK Sokol
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
23.10.2021. 15:00
0 : 3
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Olimpija
23.10.2021. 15:00
1 : 5
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Slavonac Komletinci
24.10.2021. 15:00
0 : 2
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Višnjevac
24.10.2021. 15:00
3 : 0
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Tomislav Cerna
24.10.2021. 15:00
2 : 0
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Dilj Vinkovci
24.10.2021. 15:00
3 : 1
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
24.10.2021. 18:00
1 : 2
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Radnički Županja
30.10.2021. 15:00
1 : 0
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub HAŠK Sokol
30.10.2021. 15:00
-- : --
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Otok
30.10.2021. 15:00
1 : 1
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
30.10.2021. 18:00
4 : 0
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
31.10.2021. 14:00
2 : 3
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Tomislav Livana
31.10.2021. 14:00
2 : 4
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
31.10.2021. 14:00
0 : 3
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
31.10.2021. 14:00
1 : 0
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Borinci
31.10.2021. 14:00
6 : 0
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
06.11.2021. 14:00
1 : 1
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Valpovka Valpovo
06.11.2021. 14:00
8 : 0
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Borac Bobota
06.11.2021. 14:00
7 : 0
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Radnički Županja
06.11.2021. 14:00
3 : 0
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Tomislav Cerna
07.11.2021. 14:00
1 : 3
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Dilj Vinkovci
07.11.2021. 14:00
4 : 1
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Slavonac Komletinci
07.11.2021. 14:00
0 : 2
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Višnjevac
07.11.2021. 14:00
4 : 2
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
07.11.2021. 18:00
5 : 1
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Otok
13.11.2021. 13:30
2 : 1
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub HAŠK Sokol
13.11.2021. 13:30
2 : 1
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Olimpija
13.11.2021. 13:30
2 : 5
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
13.11.2021. 18:00
1 : 0
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
14.11.2021. 13:30
1 : 4
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Tomislav Livana
14.11.2021. 13:30
1 : 6
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
14.11.2021. 13:30
3 : 2
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
14.11.2021. 13:30
0 : 1
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Borinci
14.11.2021. 13:30
5 : 0
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Valpovka Valpovo
20.11.2021. 13:30
6 : 0
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
20.11.2021. 13:30
1 : 1
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Borac Bobota
20.11.2021. 13:30
3 : 0
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Radnički Županja
20.11.2021. 13:30
0 : 0
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
21.11.2021. 13:30
3 : 0
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Slavonac Komletinci
21.11.2021. 13:30
3 : 2
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Višnjevac
21.11.2021. 13:30
1 : 1
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Tomislav Cerna
21.11.2021. 13:30
3 : 2
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Dilj Vinkovci
21.11.2021. 13:30
1 : 2
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Otok
27.11.2021. 13:00
0 : 1
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Olimpija
27.11.2021. 13:00
1 : 10
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub HAŠK Sokol
27.11.2021. 13:00
2 : 2
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
27.11.2021. 18:00
3 : 2
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
28.11.2021. 13:00
3 : 2
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Tomislav Livana
28.11.2021. 13:00
3 : 0
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Borinci
28.11.2021. 13:00
6 : 3
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
28.11.2021. 13:00
2 : 1
Nogometni klub Radnički Županja
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
28.11.2021. 18:00
2 : 2
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Borac Bobota
26.02.2022. 14:30
3 : 0
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Otok
26.02.2022. 14:30
0 : 0
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
26.02.2022. 14:30
1 : 2
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Olimpija
26.02.2022. 14:30
1 : 0
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub HAŠK Sokol
26.02.2022. 14:30
1 : 0
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Borinci
27.02.2022. 14:30
2 : 1
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
27.02.2022. 14:30
4 : 0
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Tomislav Livana
27.02.2022. 14:30
4 : 0
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Valpovka Valpovo
05.03.2022. 15:00
1 : 0
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Radnički Županja
05.03.2022. 15:00
0 : 0
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Tomislav Livana
06.03.2022. 15:00
1 : 1
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
06.03.2022. 15:00
2 : 2
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
06.03.2022. 15:00
1 : 0
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Višnjevac
06.03.2022. 15:00
2 : 1
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Tomislav Cerna
06.03.2022. 15:00
6 : 0
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Dilj Vinkovci
06.03.2022. 15:00
5 : 0
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Borac Bobota
13.03.2022. 15:30
1 : 2
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Otok
13.03.2022. 15:30
0 : 1
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Olimpija
13.03.2022. 15:30
0 : 5
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub HAŠK Sokol
13.03.2022. 15:30
2 : 2
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
13.03.2022. 15:30
1 : 0
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Borinci
13.03.2022. 15:30
2 : 1
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Slavonac Komletinci
13.03.2022. 15:30
0 : 2
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
13.03.2022. 15:30
2 : 0
Nogometni klub Tomislav Livana
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
13.03.2022. 15:30
-- : --
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
20.03.2022. 15:30
3 : 0
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
20.03.2022. 15:30
1 : 2
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Valpovka Valpovo
20.03.2022. 15:30
2 : 2
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
20.03.2022. 15:30
1 : 0
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Dilj Vinkovci
20.03.2022. 15:30
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
20.03.2022. 15:30
0 : 1
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Tomislav Livana
20.03.2022. 15:30
2 : 3
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Radnički Županja
20.03.2022. 15:30
0 : 0
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Višnjevac
20.03.2022. 15:30
1 : 0
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Borinci
27.03.2022. 16:30
1 : 0
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Slavonac Komletinci
27.03.2022. 16:30
0 : 1
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
27.03.2022. 16:30
4 : 0
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Tomislav Cerna
27.03.2022. 16:30
3 : 2
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub HAŠK Sokol
27.03.2022. 16:30
0 : 1
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Otok
27.03.2022. 16:30
0 : 0
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
27.03.2022. 16:30
-- : --
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Borac Bobota
27.03.2022. 16:30
0 : 0
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Olimpija
27.03.2022. 16:30
1 : 3
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Višnjevac
03.04.2022. 16:30
0 : 0
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
03.04.2022. 16:30
2 : 0
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Valpovka Valpovo
03.04.2022. 16:30
3 : 0
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
03.04.2022. 16:30
6 : 0
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Dilj Vinkovci
03.04.2022. 16:30
2 : 0
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Otok
03.04.2022. 16:30
4 : 1
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Radnički Županja
03.04.2022. 16:30
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
03.04.2022. 16:30
1 : 3
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Tomislav Livana
03.04.2022. 16:30
2 : 2
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Borac Bobota
10.04.2022. 16:30
2 : 0
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Olimpija
10.04.2022. 16:30
0 : 3
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Slavonac Komletinci
10.04.2022. 16:30
1 : 5
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Tomislav Cerna
10.04.2022. 16:30
0 : 1
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
10.04.2022. 16:30
4 : 0
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Borinci
10.04.2022. 16:30
2 : 1
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub HAŠK Sokol
10.04.2022. 16:30
3 : 2
Nogometni klub Tomislav Livana
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
10.04.2022. 16:30
2 : 1
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
10.04.2022. 16:30
-- : --
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Radnički Županja
16.04.2022. 17:00
2 : 2
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
16.04.2022. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
16.04.2022. 17:00
1 : 0
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Valpovka Valpovo
16.04.2022. 17:00
2 : 0
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
16.04.2022. 17:00
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Otok
16.04.2022. 17:00
3 : 4
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
16.04.2022. 17:00
4 : 0
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Dilj Vinkovci
16.04.2022. 17:00
2 : 1
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Tomislav Livana
16.04.2022. 17:00
2 : 3
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub HAŠK Sokol
20.04.2022. 17:30
0 : 1
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Slavonac Komletinci
20.04.2022. 17:30
1 : 3
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
20.04.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Borinci
20.04.2022. 17:30
1 : 4
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Borac Bobota
20.04.2022. 17:30
1 : 1
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
20.04.2022. 17:30
1 : 0
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Višnjevac
20.04.2022. 17:30
2 : 4
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Olimpija
20.04.2022. 17:30
0 : 5
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Tomislav Cerna
20.04.2022. 17:30
3 : 0
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
24.04.2022. 17:00
0 : 1
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
24.04.2022. 17:00
5 : 0
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
24.04.2022. 17:00
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Valpovka Valpovo
24.04.2022. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Borinci
24.04.2022. 17:00
5 : 0
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Otok
24.04.2022. 17:00
6 : 0
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
24.04.2022. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Tomislav Livana
24.04.2022. 17:00
2 : 1
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Radnički Županja
24.04.2022. 17:00
4 : 1
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Olimpija
01.05.2022. 17:00
2 : 3
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Slavonac Komletinci
01.05.2022. 17:00
0 : 3
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Borac Bobota
01.05.2022. 17:00
0 : 1
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Dilj Vinkovci
01.05.2022. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Radnički Županja
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
01.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Tomislav Cerna
01.05.2022. 17:00
2 : 1
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub HAŠK Sokol
01.05.2022. 17:00
0 : 0
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Višnjevac
01.05.2022. 17:00
1 : 1
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
01.05.2022. 17:00
4 : 1
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Otok
04.05.2022. 17:30
4 : 3
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Radnički Županja
04.05.2022. 17:30
1 : 5
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
04.05.2022. 17:30
1 : 1
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Tomislav Livana
04.05.2022. 17:30
4 : 3
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
04.05.2022. 17:30
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
04.05.2022. 17:30
2 : 1
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Borinci
04.05.2022. 17:30
10 : 0
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
04.05.2022. 17:30
3 : 3
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub HAŠK Sokol
04.05.2022. 17:30
4 : 1
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Dilj Vinkovci
08.05.2022. 17:30
0 : 1
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Olimpija
08.05.2022. 17:30
1 : 1
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Tomislav Cerna
08.05.2022. 17:30
1 : 0
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Valpovka Valpovo
08.05.2022. 17:30
3 : 1
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Slavonac Komletinci
08.05.2022. 17:30
0 : 8
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Višnjevac
08.05.2022. 17:30
2 : 1
Nogometni klub Tomislav Livana
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
08.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Borac Bobota
08.05.2022. 17:30
2 : 0
Nogometni klub Radnički Županja
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
08.05.2022. 17:30
2 : 2
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Borinci
15.05.2022. 17:30
6 : 2
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
15.05.2022. 17:30
1 : 2
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Tomislav Livana
15.05.2022. 17:30
5 : 2
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Olimpija
15.05.2022. 17:30
0 : 5
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
15.05.2022. 17:30
6 : 1
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
15.05.2022. 17:30
2 : 3
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
15.05.2022. 17:30
3 : 1
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Otok
15.05.2022. 17:30
2 : 3
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub HAŠK Sokol
15.05.2022. 17:30
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Tomislav Cerna
22.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Višnjevac
22.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Borac Bobota
22.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Slavonac Komletinci
22.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Dilj Vinkovci
22.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
22.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Valpovka Valpovo
22.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Radnički Županja
22.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
22.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
28.05.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
28.05.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Otok
28.05.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Borinci
28.05.2022. 18:00
-- : --
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Olimpija
28.05.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
28.05.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Tomislav Livana
28.05.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub HAŠK Sokol
28.05.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Tomislav Cerna
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
28.05.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Tomislav Cerna
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Borac Bobota
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Dilj Vinkovci
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Višnjevac
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Slavonac Komletinci
04.06.2022. 18:00
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Radnički Županja
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Valpovka Valpovo
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Otok

GALERIJA