Međužupanijska nogometna liga Osijek-Vinkovci

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Darda Darda 12 9 1 2 32 7 25 28
2. HNK Radnički Mece 12 8 1 3 31 11 20 25
3. NK Borac Kneževi Vinogradi 12 8 1 3 32 15 17 25
4. Dilj 12 7 2 3 28 12 16 23
5. Višnjevac 12 7 1 4 31 24 7 22
6. HNK Grabovac Grabovac 12 6 3 3 18 14 4 21
7. Šokadija 12 6 2 4 15 13 2 20
8. Mladost (ĐS) 12 4 5 3 24 17 7 17
9. Slavonac K 12 5 2 5 11 16 -5 17
10. NK Borac 12 5 1 6 20 19 1 16
11. nk Radnički 12 5 1 6 21 23 -2 16
12. Otok 12 5 1 6 18 21 -3 16
13. HAŠK-SOKOL 12 4 2 6 12 24 -12 14
14. Zrinski 12 3 4 5 12 16 -4 13
15. Olimpija 12 3 2 7 13 28 -15 11
16. Borinci 12 3 2 7 15 31 -16 11
17. Frankopan 12 2 3 7 12 30 -18 9
18. Torpedo 12 0 2 10 12 36 -24 2

II. liga HNS Središte Osijek - Početnici 2020./'21.

U P N I G+ G- +/- B
1. Osijek 9 9 0 0 60 1 59 27
2. Čepin 10 8 1 1 42 8 34 25
3. Valpovka Valpovo 10 8 1 1 36 7 29 25
4. Hrvatski nogometni klub Đakovo Croatia 10 7 1 2 35 25 10 22
5. NK Borac Kneževi Vinogradi 10 5 1 4 28 32 -4 16
6. BSK 9 4 1 4 32 24 8 13
7. NK NAŠK 9 4 1 4 33 34 -1 13
8. HYPO LIMAČ 9 3 3 3 16 15 1 12
9. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 9 4 0 5 19 19 0 12
10. NK FEŠK 10 4 0 6 25 37 -12 12
11. Belišće 10 3 2 5 18 20 -2 11
12. Višnjevac 10 3 1 6 25 35 -10 10
13. Olimpija 10 3 0 7 12 53 -41 9
14. HNK Bilje Bilje 8 2 1 5 20 21 -1 7
15. Slavonac (T) 9 2 0 7 12 48 -36 6
16. Nogometni klub Jedinstvo Donji Miholjac 10 0 1 9 5 39 -34 1

II. liga HNS Središte Osijek - Prednatjecatelji 2020./'21.

U P N I G+ G- +/- B
1. HYPO LIMAČ 9 9 0 0 77 3 74 27
2. Osijek 8 8 0 0 62 11 51 24
3. Višnjevac 10 7 2 1 48 12 36 23
4. Hrvatski nogometni klub Đakovo Croatia 9 7 1 1 49 19 30 22
5. Slavonac (T) 8 5 2 1 45 14 31 17
6. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 8 4 0 4 31 18 13 12
7. Olimpija 9 4 0 5 29 39 -10 12
8. NK Borac Kneževi Vinogradi 9 3 2 4 14 34 -20 11
9. NK NAŠK 9 3 1 5 31 31 0 10
10. Belišće 8 3 1 4 23 28 -5 10
11. NK FEŠK 9 2 1 6 27 36 -9 7
12. Nogometni klub Jedinstvo Donji Miholjac 9 2 1 6 14 48 -34 7
13. HNK Bilje Bilje 8 1 1 6 10 55 -45 4
14. Valpovka Valpovo 9 1 0 8 4 61 -57 3
15. Čepin 10 0 2 8 6 61 -55 2
16. BSK 0 0 0 0 0 0 0 0