Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. NK Darda Darda 34 59 83
2. Dilj 34 56 75
3. HNK Radnički Mece 34 37 59
4. NK Borac Kneževi Vinogradi 34 31 58
5. Mladost (ĐS) 34 21 56
6. HNK Grabovac Grabovac 34 8 54
7. Borinci 34 6 50
8. nk Radnički 34 1 47
9. Višnjevac 34 -7 46
10. NK Borac 34 -6 44
11. Zrinski 34 -9 43
12. Otok 34 -13 41
13. Šokadija 34 -19 40
14. Olimpija 34 -17 38
15. HAŠK-SOKOL 34 -20 38
16. Slavonac K 34 -21 38
17. Frankopan 34 -55 25
18. Torpedo 34 -52 19
# Ime kluba U +/- B
1. Osijek 29 183 85
2. Čepin 30 68 68
3. Valpovka Valpovo 29 62 62
4. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 30 10 55
5. HYPO LIMAČ 29 40 49
6. Hrvatski nogometni klub Đakovo Croatia 26 15 46
7. NK Borac Kneževi Vinogradi 28 -12 43
8. BSK 28 24 41
9. Višnjevac 30 -19 36
10. NK FEŠK 30 -26 34
11. NK NAŠK 28 -34 33
12. Belišće 29 -32 27
13. Nogometni klub Jedinstvo Donji Miholjac 30 -58 26
14. Olimpija 29 -93 23
15. HNK Bilje Bilje 27 -37 21
16. Slavonac (T) 30 -91 17
# Ime kluba U +/- B
1. HYPO LIMAČ 27 184 79
2. Osijek 27 162 79
3. Slavonac (T) 28 119 61
4. Višnjevac 28 52 54
5. Hrvatski nogometni klub Đakovo Croatia 24 70 50
6. Belišće 27 16 45
7. NK NAŠK 27 -17 40
8. Olimpija 27 -23 37
9. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 28 -18 33
10. NK FEŠK 28 -21 32
11. Nogometni klub Jedinstvo Donji Miholjac 28 -59 25
12. NK Borac Kneževi Vinogradi 26 -62 23
13. Čepin 28 -107 19
14. Valpovka Valpovo 27 -144 12
15. HNK Bilje Bilje 26 -152 4
16. BSK 0 0 0
Međužupanijska nogometna liga Osijek-Vinkovci
NK Borac Kneževi Vinogradi
22.08.2020. 18:00
1 : 1
Mladost (ĐS)
HNK Radnički Mece
22.08.2020. 18:00
0 : 1
Olimpija
Šokadija
23.08.2020. 18:00
0 : 3
NK Darda Darda
Višnjevac
23.08.2020. 18:00
4 : 3
Frankopan
Dilj
23.08.2020. 18:00
2 : 0
Otok
Zrinski
23.08.2020. 18:00
1 : 0
NK Borac
Torpedo
23.08.2020. 18:00
0 : 2
HAŠK-SOKOL
Slavonac K
23.08.2020. 18:00
1 : 0
Borinci
HNK Grabovac Grabovac
23.08.2020. 18:00
1 : 0
nk Radnički
HAŠK-SOKOL
26.08.2020. 17:30
0 : 4
HNK Radnički Mece
Borinci
26.08.2020. 17:30
1 : 1
Torpedo
Frankopan
26.08.2020. 17:30
0 : 0
Šokadija
nk Radnički
26.08.2020. 17:30
1 : 2
NK Borac
Mladost (ĐS)
26.08.2020. 17:30
3 : 2
Dilj
NK Darda Darda
26.08.2020. 17:30
2 : 0
NK Borac Kneževi Vinogradi
Otok
26.08.2020. 17:30
2 : 0
Zrinski
Olimpija
26.08.2020. 17:30
2 : 3
Višnjevac
HNK Grabovac Grabovac
26.08.2020. 19:30
0 : 1
Slavonac K
NK Borac
29.08.2020. 17:30
3 : 1
Otok
HNK Radnički Mece
29.08.2020. 17:30
6 : 1
Borinci
NK Borac Kneževi Vinogradi
29.08.2020. 18:30
5 : 0
Frankopan
Višnjevac
30.08.2020. 17:30
2 : 0
HAŠK-SOKOL
Zrinski
30.08.2020. 17:30
2 : 2
Mladost (ĐS)
Dilj
30.08.2020. 17:30
2 : 1
NK Darda Darda
Šokadija
30.08.2020. 17:30
3 : 0
Olimpija
Slavonac K
30.08.2020. 17:30
0 : 2
nk Radnički
Torpedo
30.08.2020. 17:30
3 : 4
HNK Grabovac Grabovac
Olimpija
05.09.2020. 17:00
0 : 2
NK Borac Kneževi Vinogradi
Frankopan
05.09.2020. 17:00
1 : 1
Dilj
nk Radnički
05.09.2020. 17:00
2 : 1
Otok
NK Darda Darda
05.09.2020. 17:00
5 : 0
Zrinski
HAŠK-SOKOL
05.09.2020. 17:00
3 : 1
Šokadija
Mladost (ĐS)
06.09.2020. 17:00
3 : 0
NK Borac
Borinci
06.09.2020. 17:00
3 : 2
Višnjevac
Slavonac K
06.09.2020. 17:00
1 : 1
Torpedo
HNK Grabovac Grabovac
06.09.2020. 19:00
4 : 3
HNK Radnički Mece
Otok
09.09.2020. 17:00
3 : 1
Mladost (ĐS)
HNK Radnički Mece
09.09.2020. 17:00
2 : 0
Slavonac K
NK Borac Kneževi Vinogradi
09.09.2020. 17:00
4 : 1
HAŠK-SOKOL
Šokadija
09.09.2020. 17:00
1 : 0
Borinci
Torpedo
09.09.2020. 17:00
1 : 3
nk Radnički
NK Borac
09.09.2020. 17:00
1 : 3
NK Darda Darda
Zrinski
09.09.2020. 17:00
0 : 0
Frankopan
Višnjevac
09.09.2020. 17:00
2 : 2
HNK Grabovac Grabovac
Dilj
16.09.2020. 17:00
5 : 1
Olimpija
Olimpija
12.09.2020. 17:00
0 : 3
Zrinski
HAŠK-SOKOL
12.09.2020. 17:00
0 : 7
Dilj
NK Darda Darda
12.09.2020. 17:00
1 : 0
Otok
nk Radnički
12.09.2020. 17:00
3 : 5
Mladost (ĐS)
Frankopan
13.09.2020. 17:00
0 : 3
NK Borac
Torpedo
13.09.2020. 17:00
1 : 4
HNK Radnički Mece
Slavonac K
13.09.2020. 17:00
3 : 0
Višnjevac
Borinci
13.09.2020. 17:00
1 : 6
NK Borac Kneževi Vinogradi
HNK Grabovac Grabovac
13.09.2020. 19:00
2 : 0
Šokadija
Otok
19.09.2020. 16:30
4 : 2
Frankopan
HNK Radnički Mece
19.09.2020. 16:30
6 : 2
nk Radnički
NK Borac
19.09.2020. 16:30
1 : 1
Olimpija
NK Borac Kneževi Vinogradi
19.09.2020. 18:00
2 : 1
HNK Grabovac Grabovac
Šokadija
20.09.2020. 16:30
1 : 0
Slavonac K
Dilj
20.09.2020. 16:30
2 : 0
Borinci
Mladost (ĐS)
20.09.2020. 16:30
1 : 3
NK Darda Darda
Zrinski
20.09.2020. 16:30
0 : 0
HAŠK-SOKOL
Višnjevac
20.09.2020. 16:30
5 : 1
Torpedo
Torpedo
23.09.2020. 16:30
1 : 2
Šokadija
HAŠK-SOKOL
23.09.2020. 16:30
2 : 0
NK Borac
Slavonac K
23.09.2020. 16:30
2 : 1
NK Borac Kneževi Vinogradi
Borinci
23.09.2020. 16:30
3 : 0
Zrinski
nk Radnički
23.09.2020. 16:30
1 : 2
NK Darda Darda
Frankopan
23.09.2020. 16:30
1 : 0
Mladost (ĐS)
HNK Radnički Mece
23.09.2020. 16:30
3 : 2
Višnjevac
HNK Grabovac Grabovac
23.09.2020. 16:30
2 : 1
Dilj
Olimpija
23.09.2020. 16:30
5 : 2
Otok
NK Darda Darda
26.09.2020. 16:30
6 : 0
Frankopan
NK Borac
26.09.2020. 16:30
2 : 3
Borinci
NK Borac Kneževi Vinogradi
26.09.2020. 16:30
5 : 1
Torpedo
Otok
26.09.2020. 16:30
1 : 0
HAŠK-SOKOL
Šokadija
27.09.2020. 16:30
1 : 0
HNK Radnički Mece
Zrinski
27.09.2020. 16:30
1 : 1
HNK Grabovac Grabovac
Mladost (ĐS)
27.09.2020. 16:30
1 : 1
Olimpija
Dilj
27.09.2020. 16:30
3 : 0
Slavonac K
Višnjevac
27.09.2020. 16:30
3 : 0
nk Radnički
Olimpija
03.10.2020. 16:00
1 : 0
NK Darda Darda
nk Radnički
03.10.2020. 16:00
2 : 1
Frankopan
HNK Radnički Mece
03.10.2020. 16:00
2 : 3
NK Borac Kneževi Vinogradi
HAŠK-SOKOL
03.10.2020. 16:00
0 : 0
Mladost (ĐS)
Višnjevac
04.10.2020. 16:00
3 : 2
Šokadija
HNK Grabovac Grabovac
04.10.2020. 16:00
2 : 0
NK Borac
Torpedo
04.10.2020. 16:00
0 : 1
Dilj
Borinci
04.10.2020. 16:00
2 : 3
Otok
Slavonac K
04.10.2020. 16:00
2 : 0
Zrinski
NK Borac
10.10.2020. 16:00
5 : 0
Slavonac K
NK Borac Kneževi Vinogradi
10.10.2020. 16:00
3 : 1
Višnjevac
Otok
10.10.2020. 16:00
0 : 2
HNK Grabovac Grabovac
NK Darda Darda
10.10.2020. 16:00
5 : 0
HAŠK-SOKOL
Šokadija
11.10.2020. 16:00
1 : 1
nk Radnički
Zrinski
11.10.2020. 16:00
5 : 0
Torpedo
Mladost (ĐS)
11.10.2020. 16:00
6 : 0
Borinci
Dilj
11.10.2020. 16:00
0 : 0
HNK Radnički Mece
Frankopan
11.10.2020. 16:00
4 : 1
Olimpija
HAŠK-SOKOL
17.10.2020. 15:30
4 : 0
Frankopan
HNK Radnički Mece
17.10.2020. 15:30
1 : 0
Zrinski
nk Radnički
17.10.2020. 15:30
4 : 0
Olimpija
Torpedo
18.10.2020. 15:30
2 : 3
NK Borac
Slavonac K
18.10.2020. 15:30
1 : 1
Otok
Šokadija
18.10.2020. 15:30
3 : 0
NK Borac Kneževi Vinogradi
Borinci
18.10.2020. 15:30
1 : 1
NK Darda Darda
Višnjevac
18.10.2020. 15:30
4 : 2
Dilj
HNK Grabovac Grabovac
18.10.2020. 15:30
1 : 1
Mladost (ĐS)
Olimpija
24.10.2020. 15:00
2 : 2
HAŠK-SOKOL
Otok
24.10.2020. 15:00
3 : 1
Torpedo
NK Borac
24.10.2020. 15:00
4 : 1
HNK Radnički Mece
NK Darda Darda
24.10.2020. 15:00
1 : 0
HNK Grabovac Grabovac
NK Borac Kneževi Vinogradi
24.10.2020. 15:00
2 : 0
nk Radnički
Dilj
25.10.2020. 14:00
4 : 0
Šokadija
Zrinski
25.10.2020. 14:00
4 : 2
Višnjevac
Mladost (ĐS)
25.10.2020. 14:00
1 : 1
Slavonac K
Frankopan
25.10.2020. 14:00
2 : 4
Borinci
HNK Radnički Mece
31.10.2020. 14:00
-- : --
Otok
NK Borac Kneževi Vinogradi
31.10.2020. 14:00
0 : 1
Dilj
nk Radnički
31.10.2020. 14:00
4 : 1
HAŠK-SOKOL
Višnjevac
01.11.2020. 14:00
0 : 0
NK Borac
Slavonac K
01.11.2020. 14:00
0 : 2
NK Darda Darda
Šokadija
01.11.2020. 14:00
2 : 0
Zrinski
Torpedo
01.11.2020. 14:00
1 : 3
Mladost (ĐS)
HNK Grabovac Grabovac
01.11.2020. 14:00
5 : 0
Frankopan
Borinci
01.11.2020. 14:00
1 : 4
Olimpija
NK Darda Darda
07.11.2020. 14:00
-- : --
Torpedo
HAŠK-SOKOL
07.11.2020. 14:00
1 : 3
Borinci
Olimpija
07.11.2020. 14:00
1 : 1
HNK Grabovac Grabovac
Otok
07.11.2020. 14:00
4 : 3
Višnjevac
NK Borac
07.11.2020. 14:00
2 : 1
Šokadija
Mladost (ĐS)
08.11.2020. 14:00
2 : 2
HNK Radnički Mece
Dilj
08.11.2020. 14:00
2 : 2
nk Radnički
Zrinski
08.11.2020. 14:00
5 : 4
NK Borac Kneževi Vinogradi
Frankopan
08.11.2020. 14:00
4 : 2
Slavonac K
HNK Radnički Mece
14.11.2020. 13:30
0 : 2
NK Darda Darda
nk Radnički
14.11.2020. 13:30
-- : --
Borinci
NK Borac Kneževi Vinogradi
14.11.2020. 13:30
1 : 1
NK Borac
HNK Grabovac Grabovac
15.11.2020. 13:30
3 : 0
HAŠK-SOKOL
Torpedo
15.11.2020. 13:30
2 : 1
Frankopan
Višnjevac
15.11.2020. 13:30
1 : 0
Mladost (ĐS)
Šokadija
15.11.2020. 13:30
1 : 0
Otok
Slavonac K
15.11.2020. 13:30
2 : 0
Olimpija
Dilj
15.11.2020. 13:30
3 : 0
Zrinski
Olimpija
21.11.2020. 13:30
-- : --
Torpedo
NK Borac
21.11.2020. 13:30
-- : --
Dilj
HAŠK-SOKOL
21.11.2020. 13:30
-- : --
Slavonac K
Otok
21.11.2020. 13:30
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
NK Darda Darda
22.11.2020. 13:30
-- : --
Višnjevac
Frankopan
22.11.2020. 13:30
-- : --
HNK Radnički Mece
Mladost (ĐS)
22.11.2020. 13:30
-- : --
Šokadija
Borinci
22.11.2020. 13:30
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
Zrinski
22.11.2020. 13:30
-- : --
nk Radnički
HAŠK-SOKOL
13.03.2021. 15:30
-- : --
Torpedo
NK Borac
13.03.2021. 15:30
-- : --
Zrinski
nk Radnički
13.03.2021. 15:30
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
Olimpija
13.03.2021. 15:30
-- : --
HNK Radnički Mece
Otok
13.03.2021. 15:30
-- : --
Dilj
NK Darda Darda
13.03.2021. 15:30
-- : --
Šokadija
Frankopan
14.03.2021. 15:30
-- : --
Višnjevac
Borinci
14.03.2021. 15:30
-- : --
Slavonac K
Mladost (ĐS)
14.03.2021. 15:30
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
NK Borac Kneževi Vinogradi
20.03.2021. 15:30
-- : --
NK Darda Darda
NK Borac
20.03.2021. 15:30
-- : --
nk Radnički
HNK Radnički Mece
20.03.2021. 15:30
-- : --
HAŠK-SOKOL
Slavonac K
21.03.2021. 15:30
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
Zrinski
21.03.2021. 15:30
-- : --
Otok
Šokadija
21.03.2021. 15:30
-- : --
Frankopan
Višnjevac
21.03.2021. 15:30
-- : --
Olimpija
Dilj
21.03.2021. 15:30
-- : --
Mladost (ĐS)
Torpedo
21.03.2021. 15:30
-- : --
Borinci
Olimpija
27.03.2021. 15:30
-- : --
Šokadija
NK Darda Darda
27.03.2021. 15:30
-- : --
Dilj
nk Radnički
27.03.2021. 15:30
-- : --
Slavonac K
HAŠK-SOKOL
27.03.2021. 15:30
-- : --
Višnjevac
Otok
27.03.2021. 15:30
-- : --
NK Borac
Mladost (ĐS)
28.03.2021. 16:30
-- : --
Zrinski
Borinci
28.03.2021. 16:30
-- : --
HNK Radnički Mece
Frankopan
28.03.2021. 16:30
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
HNK Grabovac Grabovac
28.03.2021. 18:30
-- : --
Torpedo
HNK Radnički Mece
03.04.2021. 16:30
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
NK Borac
03.04.2021. 16:30
-- : --
Mladost (ĐS)
Otok
03.04.2021. 16:30
-- : --
nk Radnički
Dilj
03.04.2021. 16:30
-- : --
Frankopan
Šokadija
03.04.2021. 16:30
-- : --
HAŠK-SOKOL
Torpedo
03.04.2021. 16:30
-- : --
Slavonac K
Višnjevac
03.04.2021. 16:30
-- : --
Borinci
Zrinski
03.04.2021. 16:30
-- : --
NK Darda Darda
NK Borac Kneževi Vinogradi
03.04.2021. 16:30
-- : --
Olimpija
HAŠK-SOKOL
10.04.2021. 16:30
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
nk Radnički
10.04.2021. 16:30
-- : --
Torpedo
NK Darda Darda
10.04.2021. 16:30
-- : --
NK Borac
Olimpija
10.04.2021. 16:30
-- : --
Dilj
Frankopan
11.04.2021. 16:30
-- : --
Zrinski
Slavonac K
11.04.2021. 16:30
-- : --
HNK Radnički Mece
Borinci
11.04.2021. 16:30
-- : --
Šokadija
Mladost (ĐS)
11.04.2021. 16:30
-- : --
Otok
HNK Grabovac Grabovac
11.04.2021. 18:30
-- : --
Višnjevac
HNK Radnički Mece
17.04.2021. 17:00
3 : 1
Torpedo
NK Borac Kneževi Vinogradi
17.04.2021. 17:00
1 : 1
Borinci
Otok
17.04.2021. 17:00
0 : 2
NK Darda Darda
NK Borac
17.04.2021. 17:00
2 : 1
Frankopan
Zrinski
18.04.2021. 17:00
2 : 2
Olimpija
Višnjevac
18.04.2021. 17:00
2 : 0
Slavonac K
Mladost (ĐS)
18.04.2021. 17:00
2 : 1
nk Radnički
Dilj
18.04.2021. 17:00
4 : 1
HAŠK-SOKOL
Šokadija
18.04.2021. 17:00
1 : 0
HNK Grabovac Grabovac
Olimpija
24.04.2021. 17:00
2 : 1
NK Borac
HAŠK-SOKOL
24.04.2021. 17:00
1 : 3
Zrinski
NK Darda Darda
24.04.2021. 17:00
5 : 1
Mladost (ĐS)
nk Radnički
24.04.2021. 17:00
1 : 2
HNK Radnički Mece
Frankopan
25.04.2021. 17:00
1 : 2
Otok
HNK Grabovac Grabovac
25.04.2021. 17:00
1 : 4
NK Borac Kneževi Vinogradi
Slavonac K
25.04.2021. 17:00
3 : 0
Šokadija
Torpedo
25.04.2021. 17:00
2 : 2
Višnjevac
Borinci
25.04.2021. 17:00
1 : 2
Dilj
Šokadija
28.04.2021. 17:00
0 : 1
Torpedo
Višnjevac
28.04.2021. 17:00
0 : 4
HNK Radnički Mece
NK Borac Kneževi Vinogradi
28.04.2021. 17:00
3 : 1
Slavonac K
Dilj
28.04.2021. 17:00
4 : 0
HNK Grabovac Grabovac
Zrinski
28.04.2021. 17:00
1 : 1
Borinci
NK Borac
28.04.2021. 17:00
0 : 1
HAŠK-SOKOL
NK Darda Darda
28.04.2021. 17:00
2 : 0
nk Radnički
Otok
28.04.2021. 17:00
3 : 3
Olimpija
Mladost (ĐS)
28.04.2021. 17:00
4 : 0
Frankopan
HAŠK-SOKOL
01.05.2021. 17:00
3 : 0
Otok
nk Radnički
01.05.2021. 17:00
1 : 0
Višnjevac
Olimpija
01.05.2021. 17:00
1 : 2
Mladost (ĐS)
HNK Radnički Mece
01.05.2021. 17:00
3 : 0
Šokadija
Torpedo
02.05.2021. 17:00
1 : 5
NK Borac Kneževi Vinogradi
Slavonac K
02.05.2021. 17:00
1 : 2
Dilj
Frankopan
02.05.2021. 17:00
0 : 2
NK Darda Darda
Borinci
02.05.2021. 17:00
5 : 0
NK Borac
HNK Grabovac Grabovac
02.05.2021. 17:00
0 : 0
Zrinski
NK Darda Darda
08.05.2021. 17:30
2 : 1
Olimpija
NK Borac
08.05.2021. 17:30
1 : 0
HNK Grabovac Grabovac
Otok
08.05.2021. 17:30
0 : 0
Borinci
NK Borac Kneževi Vinogradi
08.05.2021. 17:30
3 : 2
HNK Radnički Mece
Šokadija
09.05.2021. 17:30
3 : 0
Višnjevac
Zrinski
09.05.2021. 17:30
4 : 2
Slavonac K
Frankopan
09.05.2021. 17:30
1 : 2
nk Radnički
Dilj
09.05.2021. 17:30
5 : 2
Torpedo
Mladost (ĐS)
09.05.2021. 17:30
1 : 0
HAŠK-SOKOL
Višnjevac
12.05.2021. 17:30
2 : 0
NK Borac Kneževi Vinogradi
Olimpija
12.05.2021. 17:30
4 : 1
Frankopan
nk Radnički
12.05.2021. 17:30
4 : 0
Šokadija
HAŠK-SOKOL
12.05.2021. 17:30
2 : 3
NK Darda Darda
HNK Grabovac Grabovac
12.05.2021. 17:30
2 : 1
Otok
Torpedo
12.05.2021. 17:30
1 : 1
Zrinski
HNK Radnički Mece
12.05.2021. 17:30
1 : 0
Dilj
Slavonac K
12.05.2021. 17:30
2 : 1
NK Borac
Borinci
12.05.2021. 17:30
2 : 2
Mladost (ĐS)
NK Borac
15.05.2021. 17:30
2 : 0
Torpedo
Otok
15.05.2021. 17:30
2 : 2
Slavonac K
Olimpija
15.05.2021. 17:30
1 : 1
nk Radnički
NK Darda Darda
15.05.2021. 17:30
1 : 1
Borinci
NK Borac Kneževi Vinogradi
15.05.2021. 17:30
0 : 1
Šokadija
Dilj
16.05.2021. 17:30
3 : 0
Višnjevac
Mladost (ĐS)
16.05.2021. 17:30
0 : 1
HNK Grabovac Grabovac
Zrinski
16.05.2021. 17:30
2 : 1
HNK Radnički Mece
Frankopan
16.05.2021. 17:30
3 : 2
HAŠK-SOKOL
HNK Radnički Mece
22.05.2021. 17:30
5 : 3
NK Borac
nk Radnički
22.05.2021. 17:30
3 : 2
NK Borac Kneževi Vinogradi
HAŠK-SOKOL
22.05.2021. 17:30
2 : 0
Olimpija
Slavonac K
23.05.2021. 17:30
0 : 0
Mladost (ĐS)
Borinci
23.05.2021. 17:30
5 : 0
Frankopan
HNK Grabovac Grabovac
23.05.2021. 17:30
0 : 0
NK Darda Darda
Višnjevac
23.05.2021. 17:30
2 : 0
Zrinski
Torpedo
23.05.2021. 17:30
2 : 0
Otok
Šokadija
23.05.2021. 17:30
1 : 1
Dilj
NK Borac
29.05.2021. 18:00
4 : 1
Višnjevac
Olimpija
29.05.2021. 18:00
2 : 2
Borinci
HAŠK-SOKOL
29.05.2021. 18:00
2 : 1
nk Radnički
NK Darda Darda
29.05.2021. 18:00
7 : 0
Slavonac K
Otok
29.05.2021. 18:00
1 : 3
HNK Radnički Mece
Frankopan
30.05.2021. 18:00
1 : 3
HNK Grabovac Grabovac
Mladost (ĐS)
30.05.2021. 18:00
6 : 2
Torpedo
Dilj
30.05.2021. 18:00
4 : 3
NK Borac Kneževi Vinogradi
Zrinski
30.05.2021. 18:00
1 : 0
Šokadija
Slavonac K
03.06.2021. 18:00
2 : 0
Frankopan
nk Radnički
03.06.2021. 18:00
1 : 1
Dilj
HNK Grabovac Grabovac
03.06.2021. 18:00
2 : 1
Olimpija
HNK Radnički Mece
03.06.2021. 18:00
1 : 1
Mladost (ĐS)
Šokadija
03.06.2021. 18:00
1 : 1
NK Borac
Torpedo
03.06.2021. 18:00
2 : 3
NK Darda Darda
NK Borac Kneževi Vinogradi
03.06.2021. 18:00
4 : 0
Zrinski
Borinci
03.06.2021. 18:00
2 : 2
HAŠK-SOKOL
Višnjevac
03.06.2021. 18:00
4 : 2
Otok
Mladost (ĐS)
06.06.2021. 18:00
4 : 1
Višnjevac
Frankopan
06.06.2021. 18:00
2 : 3
Torpedo
NK Borac
06.06.2021. 18:00
1 : 4
NK Borac Kneževi Vinogradi
Borinci
06.06.2021. 18:00
2 : 0
nk Radnički
Olimpija
06.06.2021. 18:00
3 : 0
Slavonac K
HAŠK-SOKOL
06.06.2021. 18:00
2 : 0
HNK Grabovac Grabovac
NK Darda Darda
06.06.2021. 18:00
3 : 3
HNK Radnički Mece
Zrinski
06.06.2021. 18:00
2 : 3
Dilj
Otok
06.06.2021. 18:00
1 : 0
Šokadija
Torpedo
12.06.2021. 18:00
3 : 3
Olimpija
Šokadija
12.06.2021. 18:00
0 : 0
Mladost (ĐS)
NK Borac Kneževi Vinogradi
12.06.2021. 18:00
2 : 1
Otok
HNK Radnički Mece
12.06.2021. 18:00
8 : 0
Frankopan
HNK Grabovac Grabovac
12.06.2021. 18:00
2 : 2
Borinci
Višnjevac
12.06.2021. 18:00
2 : 0
NK Darda Darda
nk Radnički
12.06.2021. 18:00
0 : 2
Zrinski
Slavonac K
12.06.2021. 18:00
3 : 1
HAŠK-SOKOL
Dilj
12.06.2021. 18:00
2 : 0
NK Borac

GALERIJA