Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. NK Darda Darda 15 30 37
2. Dilj 16 24 33
3. NK Borac Kneževi Vinogradi 16 17 29
4. HNK Grabovac Grabovac 16 11 28
5. HNK Radnički Mece 15 15 26
6. Višnjevac 16 5 26
7. Šokadija 16 0 26
8. NK Borac 16 5 24
9. Mladost (ĐS) 16 8 22
10. Otok 15 -1 22
11. Slavonac K 16 -7 21
12. nk Radnički 15 -1 20
13. Zrinski 16 -6 19
14. Borinci 15 -15 17
15. Olimpija 16 -14 16
16. HAŠK-SOKOL 16 -20 15
17. Frankopan 16 -24 12
18. Torpedo 15 -27 5
# Ime kluba U +/- B
1. Osijek 13 89 39
2. Čepin 14 47 35
3. Valpovka Valpovo 14 39 34
4. Hrvatski nogometni klub Đakovo Croatia 14 8 26
5. NK Borac Kneževi Vinogradi 14 1 23
6. HYPO LIMAČ 13 6 19
7. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 13 -2 19
8. NK FEŠK 14 -19 18
9. BSK 13 9 17
10. Belišće 14 -11 17
11. NK NAŠK 13 -13 17
12. Višnjevac 14 -13 14
13. Olimpija 14 -52 12
14. HNK Bilje Bilje 12 -3 10
15. Nogometni klub Jedinstvo Donji Miholjac 14 -41 7
16. Slavonac (T) 13 -45 6
# Ime kluba U +/- B
1. Osijek 12 66 36
2. HYPO LIMAČ 11 83 33
3. Višnjevac 13 41 29
4. Hrvatski nogometni klub Đakovo Croatia 13 42 28
5. Slavonac (T) 12 47 26
6. Belišće 13 15 20
7. Olimpija 13 -14 18
8. NK NAŠK 13 2 17
9. NK Borac Kneževi Vinogradi 13 -21 17
10. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 11 -1 15
11. Nogometni klub Jedinstvo Donji Miholjac 13 -34 12
12. NK FEŠK 13 -15 10
13. Valpovka Valpovo 13 -75 6
14. HNK Bilje Bilje 12 -72 4
15. Čepin 13 -64 2
16. BSK 0 0 0
Međužupanijska nogometna liga Osijek-Vinkovci
NK Borac Kneževi Vinogradi
22.08.2020. 18:00
1 : 1
Mladost (ĐS)
HNK Radnički Mece
22.08.2020. 18:00
0 : 1
Olimpija
Šokadija
23.08.2020. 18:00
0 : 3
NK Darda Darda
Višnjevac
23.08.2020. 18:00
4 : 3
Frankopan
Dilj
23.08.2020. 18:00
2 : 0
Otok
Zrinski
23.08.2020. 18:00
1 : 0
NK Borac
Torpedo
23.08.2020. 18:00
0 : 2
HAŠK-SOKOL
Slavonac K
23.08.2020. 18:00
1 : 0
Borinci
HNK Grabovac Grabovac
23.08.2020. 18:00
1 : 0
nk Radnički
HAŠK-SOKOL
26.08.2020. 17:30
0 : 4
HNK Radnički Mece
Borinci
26.08.2020. 17:30
1 : 1
Torpedo
Frankopan
26.08.2020. 17:30
0 : 0
Šokadija
nk Radnički
26.08.2020. 17:30
1 : 2
NK Borac
Mladost (ĐS)
26.08.2020. 17:30
3 : 2
Dilj
NK Darda Darda
26.08.2020. 17:30
2 : 0
NK Borac Kneževi Vinogradi
Otok
26.08.2020. 17:30
2 : 0
Zrinski
Olimpija
26.08.2020. 17:30
2 : 3
Višnjevac
HNK Grabovac Grabovac
26.08.2020. 19:30
0 : 1
Slavonac K
NK Borac
29.08.2020. 17:30
3 : 1
Otok
HNK Radnički Mece
29.08.2020. 17:30
6 : 1
Borinci
NK Borac Kneževi Vinogradi
29.08.2020. 18:30
5 : 0
Frankopan
Višnjevac
30.08.2020. 17:30
2 : 0
HAŠK-SOKOL
Zrinski
30.08.2020. 17:30
2 : 2
Mladost (ĐS)
Dilj
30.08.2020. 17:30
2 : 1
NK Darda Darda
Šokadija
30.08.2020. 17:30
3 : 0
Olimpija
Slavonac K
30.08.2020. 17:30
0 : 2
nk Radnički
Torpedo
30.08.2020. 17:30
3 : 4
HNK Grabovac Grabovac
Olimpija
05.09.2020. 17:00
0 : 2
NK Borac Kneževi Vinogradi
Frankopan
05.09.2020. 17:00
1 : 1
Dilj
nk Radnički
05.09.2020. 17:00
2 : 1
Otok
NK Darda Darda
05.09.2020. 17:00
5 : 0
Zrinski
HAŠK-SOKOL
05.09.2020. 17:00
3 : 1
Šokadija
Mladost (ĐS)
06.09.2020. 17:00
3 : 0
NK Borac
Borinci
06.09.2020. 17:00
3 : 2
Višnjevac
Slavonac K
06.09.2020. 17:00
1 : 1
Torpedo
HNK Grabovac Grabovac
06.09.2020. 19:00
4 : 3
HNK Radnički Mece
Otok
09.09.2020. 17:00
3 : 1
Mladost (ĐS)
HNK Radnički Mece
09.09.2020. 17:00
2 : 0
Slavonac K
NK Borac Kneževi Vinogradi
09.09.2020. 17:00
4 : 1
HAŠK-SOKOL
Šokadija
09.09.2020. 17:00
1 : 0
Borinci
Torpedo
09.09.2020. 17:00
1 : 3
nk Radnički
NK Borac
09.09.2020. 17:00
1 : 3
NK Darda Darda
Zrinski
09.09.2020. 17:00
0 : 0
Frankopan
Višnjevac
09.09.2020. 17:00
2 : 2
HNK Grabovac Grabovac
Dilj
16.09.2020. 17:00
5 : 1
Olimpija
Olimpija
12.09.2020. 17:00
0 : 3
Zrinski
HAŠK-SOKOL
12.09.2020. 17:00
0 : 7
Dilj
NK Darda Darda
12.09.2020. 17:00
1 : 0
Otok
nk Radnički
12.09.2020. 17:00
3 : 5
Mladost (ĐS)
Frankopan
13.09.2020. 17:00
0 : 3
NK Borac
Torpedo
13.09.2020. 17:00
1 : 4
HNK Radnički Mece
Slavonac K
13.09.2020. 17:00
3 : 0
Višnjevac
Borinci
13.09.2020. 17:00
1 : 6
NK Borac Kneževi Vinogradi
HNK Grabovac Grabovac
13.09.2020. 19:00
2 : 0
Šokadija
Otok
19.09.2020. 16:30
4 : 2
Frankopan
HNK Radnički Mece
19.09.2020. 16:30
6 : 2
nk Radnički
NK Borac
19.09.2020. 16:30
1 : 1
Olimpija
NK Borac Kneževi Vinogradi
19.09.2020. 18:00
2 : 1
HNK Grabovac Grabovac
Šokadija
20.09.2020. 16:30
1 : 0
Slavonac K
Dilj
20.09.2020. 16:30
2 : 0
Borinci
Mladost (ĐS)
20.09.2020. 16:30
1 : 3
NK Darda Darda
Zrinski
20.09.2020. 16:30
0 : 0
HAŠK-SOKOL
Višnjevac
20.09.2020. 16:30
5 : 1
Torpedo
Torpedo
23.09.2020. 16:30
1 : 2
Šokadija
HAŠK-SOKOL
23.09.2020. 16:30
2 : 0
NK Borac
Slavonac K
23.09.2020. 16:30
2 : 1
NK Borac Kneževi Vinogradi
Borinci
23.09.2020. 16:30
3 : 0
Zrinski
nk Radnički
23.09.2020. 16:30
1 : 2
NK Darda Darda
Frankopan
23.09.2020. 16:30
1 : 0
Mladost (ĐS)
HNK Radnički Mece
23.09.2020. 16:30
3 : 2
Višnjevac
HNK Grabovac Grabovac
23.09.2020. 16:30
2 : 1
Dilj
Olimpija
23.09.2020. 16:30
5 : 2
Otok
NK Darda Darda
26.09.2020. 16:30
6 : 0
Frankopan
NK Borac
26.09.2020. 16:30
2 : 3
Borinci
NK Borac Kneževi Vinogradi
26.09.2020. 16:30
5 : 1
Torpedo
Otok
26.09.2020. 16:30
1 : 0
HAŠK-SOKOL
Šokadija
27.09.2020. 16:30
1 : 0
HNK Radnički Mece
Zrinski
27.09.2020. 16:30
1 : 1
HNK Grabovac Grabovac
Mladost (ĐS)
27.09.2020. 16:30
1 : 1
Olimpija
Dilj
27.09.2020. 16:30
3 : 0
Slavonac K
Višnjevac
27.09.2020. 16:30
3 : 0
nk Radnički
Olimpija
03.10.2020. 16:00
1 : 0
NK Darda Darda
nk Radnički
03.10.2020. 16:00
2 : 1
Frankopan
HNK Radnički Mece
03.10.2020. 16:00
2 : 3
NK Borac Kneževi Vinogradi
HAŠK-SOKOL
03.10.2020. 16:00
0 : 0
Mladost (ĐS)
Višnjevac
04.10.2020. 16:00
3 : 2
Šokadija
HNK Grabovac Grabovac
04.10.2020. 16:00
2 : 0
NK Borac
Torpedo
04.10.2020. 16:00
0 : 1
Dilj
Borinci
04.10.2020. 16:00
2 : 3
Otok
Slavonac K
04.10.2020. 16:00
2 : 0
Zrinski
NK Borac
10.10.2020. 16:00
5 : 0
Slavonac K
NK Borac Kneževi Vinogradi
10.10.2020. 16:00
3 : 1
Višnjevac
Otok
10.10.2020. 16:00
0 : 2
HNK Grabovac Grabovac
NK Darda Darda
10.10.2020. 16:00
5 : 0
HAŠK-SOKOL
Šokadija
11.10.2020. 16:00
1 : 1
nk Radnički
Zrinski
11.10.2020. 16:00
5 : 0
Torpedo
Mladost (ĐS)
11.10.2020. 16:00
6 : 0
Borinci
Dilj
11.10.2020. 16:00
0 : 0
HNK Radnički Mece
Frankopan
11.10.2020. 16:00
4 : 1
Olimpija
HAŠK-SOKOL
17.10.2020. 15:30
4 : 0
Frankopan
HNK Radnički Mece
17.10.2020. 15:30
1 : 0
Zrinski
nk Radnički
17.10.2020. 15:30
4 : 0
Olimpija
Torpedo
18.10.2020. 15:30
2 : 3
NK Borac
Slavonac K
18.10.2020. 15:30
1 : 1
Otok
Šokadija
18.10.2020. 15:30
3 : 0
NK Borac Kneževi Vinogradi
Borinci
18.10.2020. 15:30
1 : 1
NK Darda Darda
Višnjevac
18.10.2020. 15:30
4 : 2
Dilj
HNK Grabovac Grabovac
18.10.2020. 15:30
1 : 1
Mladost (ĐS)
Olimpija
24.10.2020. 15:00
2 : 2
HAŠK-SOKOL
Otok
24.10.2020. 15:00
3 : 1
Torpedo
NK Borac
24.10.2020. 15:00
4 : 1
HNK Radnički Mece
NK Darda Darda
24.10.2020. 15:00
1 : 0
HNK Grabovac Grabovac
NK Borac Kneževi Vinogradi
24.10.2020. 15:00
2 : 0
nk Radnički
Dilj
25.10.2020. 14:00
4 : 0
Šokadija
Zrinski
25.10.2020. 14:00
4 : 2
Višnjevac
Mladost (ĐS)
25.10.2020. 14:00
1 : 1
Slavonac K
Frankopan
25.10.2020. 14:00
2 : 4
Borinci
HNK Radnički Mece
31.10.2020. 14:00
-- : --
Otok
NK Borac Kneževi Vinogradi
31.10.2020. 14:00
0 : 1
Dilj
nk Radnički
31.10.2020. 14:00
4 : 1
HAŠK-SOKOL
Višnjevac
01.11.2020. 14:00
0 : 0
NK Borac
Slavonac K
01.11.2020. 14:00
0 : 2
NK Darda Darda
Šokadija
01.11.2020. 14:00
2 : 0
Zrinski
Torpedo
01.11.2020. 14:00
1 : 3
Mladost (ĐS)
HNK Grabovac Grabovac
01.11.2020. 14:00
5 : 0
Frankopan
Borinci
01.11.2020. 14:00
1 : 4
Olimpija
NK Darda Darda
07.11.2020. 14:00
-- : --
Torpedo
HAŠK-SOKOL
07.11.2020. 14:00
1 : 3
Borinci
Olimpija
07.11.2020. 14:00
1 : 1
HNK Grabovac Grabovac
Otok
07.11.2020. 14:00
4 : 3
Višnjevac
NK Borac
07.11.2020. 14:00
2 : 1
Šokadija
Mladost (ĐS)
08.11.2020. 14:00
2 : 2
HNK Radnički Mece
Dilj
08.11.2020. 14:00
2 : 2
nk Radnički
Zrinski
08.11.2020. 14:00
5 : 4
NK Borac Kneževi Vinogradi
Frankopan
08.11.2020. 14:00
4 : 2
Slavonac K
HNK Radnički Mece
14.11.2020. 13:30
0 : 2
NK Darda Darda
nk Radnički
14.11.2020. 13:30
-- : --
Borinci
NK Borac Kneževi Vinogradi
14.11.2020. 13:30
1 : 1
NK Borac
HNK Grabovac Grabovac
15.11.2020. 13:30
3 : 0
HAŠK-SOKOL
Torpedo
15.11.2020. 13:30
2 : 1
Frankopan
Višnjevac
15.11.2020. 13:30
1 : 0
Mladost (ĐS)
Šokadija
15.11.2020. 13:30
1 : 0
Otok
Slavonac K
15.11.2020. 13:30
2 : 0
Olimpija
Dilj
15.11.2020. 13:30
3 : 0
Zrinski
Olimpija
21.11.2020. 13:30
-- : --
Torpedo
NK Borac
21.11.2020. 13:30
-- : --
Dilj
HAŠK-SOKOL
21.11.2020. 13:30
-- : --
Slavonac K
Otok
21.11.2020. 13:30
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
NK Darda Darda
22.11.2020. 13:30
-- : --
Višnjevac
Frankopan
22.11.2020. 13:30
-- : --
HNK Radnički Mece
Mladost (ĐS)
22.11.2020. 13:30
-- : --
Šokadija
Borinci
22.11.2020. 13:30
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
Zrinski
22.11.2020. 13:30
-- : --
nk Radnički
Frankopan
--.--.----
-- : --
Višnjevac
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
Torpedo
NK Borac
--.--.----
-- : --
Zrinski
nk Radnički
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
Borinci
--.--.----
-- : --
Slavonac K
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Olimpija
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Otok
--.--.----
-- : --
Dilj
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
Šokadija
Slavonac K
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
NK Borac
--.--.----
-- : --
nk Radnički
Zrinski
--.--.----
-- : --
Otok
Šokadija
--.--.----
-- : --
Frankopan
Višnjevac
--.--.----
-- : --
Olimpija
Dilj
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
Torpedo
--.--.----
-- : --
Borinci
Olimpija
--.--.----
-- : --
Šokadija
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
Dilj
nk Radnički
--.--.----
-- : --
Slavonac K
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
Zrinski
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Borinci
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Otok
--.--.----
-- : --
NK Borac
Frankopan
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Torpedo
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
NK Borac
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
Otok
--.--.----
-- : --
nk Radnički
Dilj
--.--.----
-- : --
Frankopan
Šokadija
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
Torpedo
--.--.----
-- : --
Slavonac K
Višnjevac
--.--.----
-- : --
Borinci
Zrinski
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Olimpija
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
nk Radnički
--.--.----
-- : --
Torpedo
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
NK Borac
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Frankopan
--.--.----
-- : --
Zrinski
Slavonac K
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Borinci
--.--.----
-- : --
Šokadija
Olimpija
--.--.----
-- : --
Dilj
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
Otok
Zrinski
--.--.----
-- : --
Olimpija
Višnjevac
--.--.----
-- : --
Slavonac K
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Torpedo
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
nk Radnički
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Borinci
Dilj
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
Otok
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
Šokadija
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
NK Borac
--.--.----
-- : --
Frankopan
Frankopan
--.--.----
-- : --
Otok
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Olimpija
--.--.----
-- : --
NK Borac
Slavonac K
--.--.----
-- : --
Šokadija
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
Zrinski
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
Torpedo
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Borinci
--.--.----
-- : --
Dilj
nk Radnički
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Šokadija
--.--.----
-- : --
Torpedo
Višnjevac
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Slavonac K
Dilj
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
Zrinski
--.--.----
-- : --
Borinci
NK Borac
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
nk Radnički
Otok
--.--.----
-- : --
Olimpija
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
Frankopan
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
Otok
Torpedo
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Slavonac K
--.--.----
-- : --
Dilj
nk Radnički
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Frankopan
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
Olimpija
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
Borinci
--.--.----
-- : --
NK Borac
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Šokadija
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Zrinski
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
Olimpija
NK Borac
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
Šokadija
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Otok
--.--.----
-- : --
Borinci
Zrinski
--.--.----
-- : --
Slavonac K
Frankopan
--.--.----
-- : --
nk Radnički
Dilj
--.--.----
-- : --
Torpedo
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
Višnjevac
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Olimpija
--.--.----
-- : --
Frankopan
nk Radnički
--.--.----
-- : --
Šokadija
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Otok
Torpedo
--.--.----
-- : --
Zrinski
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Dilj
Slavonac K
--.--.----
-- : --
NK Borac
Borinci
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
Dilj
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
NK Borac
--.--.----
-- : --
Torpedo
Zrinski
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Frankopan
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
Otok
--.--.----
-- : --
Slavonac K
Olimpija
--.--.----
-- : --
nk Radnički
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
Borinci
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Šokadija
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
NK Borac
Slavonac K
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
nk Radnički
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Borinci
--.--.----
-- : --
Frankopan
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
Višnjevac
--.--.----
-- : --
Zrinski
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
Olimpija
Torpedo
--.--.----
-- : --
Otok
Šokadija
--.--.----
-- : --
Dilj
Frankopan
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
NK Borac
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
Torpedo
Dilj
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Olimpija
--.--.----
-- : --
Borinci
Zrinski
--.--.----
-- : --
Šokadija
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
nk Radnički
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
Slavonac K
Otok
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Slavonac K
--.--.----
-- : --
Frankopan
nk Radnički
--.--.----
-- : --
Dilj
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Olimpija
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
Šokadija
--.--.----
-- : --
NK Borac
Torpedo
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Zrinski
Borinci
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
Višnjevac
--.--.----
-- : --
Otok
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Frankopan
--.--.----
-- : --
Torpedo
NK Borac
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Borinci
--.--.----
-- : --
nk Radnički
Olimpija
--.--.----
-- : --
Slavonac K
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Zrinski
--.--.----
-- : --
Dilj
Otok
--.--.----
-- : --
Šokadija
Torpedo
--.--.----
-- : --
Olimpija
Šokadija
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Otok
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Frankopan
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Borinci
Višnjevac
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
nk Radnički
--.--.----
-- : --
Zrinski
Slavonac K
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
Dilj
--.--.----
-- : --
NK Borac

GALERIJA