počinje za

25.10.2020. 14:00

Međužupanijska nogometna liga Osijek-Vinkovci

-- : --

Zrinski
Višnjevac
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. NK Darda Darda 12 25 28
2. HNK Radnički Mece 12 20 25
3. NK Borac Kneževi Vinogradi 12 17 25
4. Dilj 12 16 23
5. Višnjevac 12 7 22
6. HNK Grabovac Grabovac 12 4 21
7. Šokadija 12 2 20
8. Mladost (ĐS) 12 7 17
9. Slavonac K 12 -5 17
10. NK Borac 12 1 16
11. nk Radnički 12 -2 16
12. Otok 12 -3 16
13. HAŠK-SOKOL 12 -12 14
14. Zrinski 12 -4 13
15. Olimpija 12 -15 11
16. Borinci 12 -16 11
17. Frankopan 12 -18 9
18. Torpedo 12 -24 2
# Ime kluba U +/- B
1. Osijek 9 59 27
2. Čepin 10 34 25
3. Valpovka Valpovo 10 29 25
4. Hrvatski nogometni klub Đakovo Croatia 10 10 22
5. NK Borac Kneževi Vinogradi 10 -4 16
6. BSK 9 8 13
7. NK NAŠK 9 -1 13
8. HYPO LIMAČ 9 1 12
9. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 9 0 12
10. NK FEŠK 10 -12 12
11. Belišće 10 -2 11
12. Višnjevac 10 -10 10
13. Olimpija 10 -41 9
14. HNK Bilje Bilje 8 -1 7
15. Slavonac (T) 9 -36 6
16. Nogometni klub Jedinstvo Donji Miholjac 10 -34 1
# Ime kluba U +/- B
1. HYPO LIMAČ 9 74 27
2. Osijek 8 51 24
3. Višnjevac 10 36 23
4. Hrvatski nogometni klub Đakovo Croatia 9 30 22
5. Slavonac (T) 8 31 17
6. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 8 13 12
7. Olimpija 9 -10 12
8. NK Borac Kneževi Vinogradi 9 -20 11
9. NK NAŠK 9 0 10
10. Belišće 8 -5 10
11. NK FEŠK 9 -9 7
12. Nogometni klub Jedinstvo Donji Miholjac 9 -34 7
13. HNK Bilje Bilje 8 -45 4
14. Valpovka Valpovo 9 -57 3
15. Čepin 10 -55 2
16. BSK 0 0 0
Međužupanijska nogometna liga Osijek-Vinkovci
NK Borac Kneževi Vinogradi
22.08.2020. 18:00
1 : 1
Mladost (ĐS)
HNK Radnički Mece
22.08.2020. 18:00
0 : 1
Olimpija
Šokadija
23.08.2020. 18:00
0 : 3
NK Darda Darda
Višnjevac
23.08.2020. 18:00
4 : 3
Frankopan
Dilj
23.08.2020. 18:00
2 : 0
Otok
Zrinski
23.08.2020. 18:00
1 : 0
NK Borac
Torpedo
23.08.2020. 18:00
0 : 2
HAŠK-SOKOL
Slavonac K
23.08.2020. 18:00
1 : 0
Borinci
HNK Grabovac Grabovac
23.08.2020. 18:00
1 : 0
nk Radnički
HAŠK-SOKOL
26.08.2020. 17:30
0 : 4
HNK Radnički Mece
Borinci
26.08.2020. 17:30
1 : 1
Torpedo
Frankopan
26.08.2020. 17:30
0 : 0
Šokadija
nk Radnički
26.08.2020. 17:30
1 : 2
NK Borac
Mladost (ĐS)
26.08.2020. 17:30
3 : 2
Dilj
NK Darda Darda
26.08.2020. 17:30
2 : 0
NK Borac Kneževi Vinogradi
Otok
26.08.2020. 17:30
2 : 0
Zrinski
Olimpija
26.08.2020. 17:30
2 : 3
Višnjevac
HNK Grabovac Grabovac
26.08.2020. 19:30
0 : 1
Slavonac K
NK Borac
29.08.2020. 17:30
3 : 1
Otok
HNK Radnički Mece
29.08.2020. 17:30
6 : 1
Borinci
NK Borac Kneževi Vinogradi
29.08.2020. 18:30
5 : 0
Frankopan
Višnjevac
30.08.2020. 17:30
2 : 0
HAŠK-SOKOL
Zrinski
30.08.2020. 17:30
2 : 2
Mladost (ĐS)
Dilj
30.08.2020. 17:30
2 : 1
NK Darda Darda
Šokadija
30.08.2020. 17:30
3 : 0
Olimpija
Slavonac K
30.08.2020. 17:30
0 : 2
nk Radnički
Torpedo
30.08.2020. 17:30
3 : 4
HNK Grabovac Grabovac
Olimpija
05.09.2020. 17:00
0 : 2
NK Borac Kneževi Vinogradi
Frankopan
05.09.2020. 17:00
1 : 1
Dilj
nk Radnički
05.09.2020. 17:00
2 : 1
Otok
NK Darda Darda
05.09.2020. 17:00
5 : 0
Zrinski
HAŠK-SOKOL
05.09.2020. 17:00
3 : 1
Šokadija
Mladost (ĐS)
06.09.2020. 17:00
3 : 0
NK Borac
Borinci
06.09.2020. 17:00
3 : 2
Višnjevac
Slavonac K
06.09.2020. 17:00
1 : 1
Torpedo
HNK Grabovac Grabovac
06.09.2020. 19:00
4 : 3
HNK Radnički Mece
Otok
09.09.2020. 17:00
3 : 1
Mladost (ĐS)
HNK Radnički Mece
09.09.2020. 17:00
2 : 0
Slavonac K
NK Borac Kneževi Vinogradi
09.09.2020. 17:00
4 : 1
HAŠK-SOKOL
Šokadija
09.09.2020. 17:00
1 : 0
Borinci
Torpedo
09.09.2020. 17:00
1 : 3
nk Radnički
NK Borac
09.09.2020. 17:00
1 : 3
NK Darda Darda
Zrinski
09.09.2020. 17:00
0 : 0
Frankopan
Višnjevac
09.09.2020. 17:00
2 : 2
HNK Grabovac Grabovac
Dilj
16.09.2020. 17:00
5 : 1
Olimpija
Olimpija
12.09.2020. 17:00
0 : 3
Zrinski
HAŠK-SOKOL
12.09.2020. 17:00
0 : 7
Dilj
NK Darda Darda
12.09.2020. 17:00
1 : 0
Otok
nk Radnički
12.09.2020. 17:00
3 : 5
Mladost (ĐS)
Frankopan
13.09.2020. 17:00
0 : 3
NK Borac
Torpedo
13.09.2020. 17:00
1 : 4
HNK Radnički Mece
Slavonac K
13.09.2020. 17:00
3 : 0
Višnjevac
Borinci
13.09.2020. 17:00
1 : 6
NK Borac Kneževi Vinogradi
HNK Grabovac Grabovac
13.09.2020. 19:00
2 : 0
Šokadija
Otok
19.09.2020. 16:30
4 : 2
Frankopan
HNK Radnički Mece
19.09.2020. 16:30
6 : 2
nk Radnički
NK Borac
19.09.2020. 16:30
1 : 1
Olimpija
NK Borac Kneževi Vinogradi
19.09.2020. 18:00
2 : 1
HNK Grabovac Grabovac
Šokadija
20.09.2020. 16:30
1 : 0
Slavonac K
Dilj
20.09.2020. 16:30
2 : 0
Borinci
Mladost (ĐS)
20.09.2020. 16:30
1 : 3
NK Darda Darda
Zrinski
20.09.2020. 16:30
0 : 0
HAŠK-SOKOL
Višnjevac
20.09.2020. 16:30
5 : 1
Torpedo
Torpedo
23.09.2020. 16:30
1 : 2
Šokadija
HAŠK-SOKOL
23.09.2020. 16:30
2 : 0
NK Borac
Slavonac K
23.09.2020. 16:30
2 : 1
NK Borac Kneževi Vinogradi
Borinci
23.09.2020. 16:30
3 : 0
Zrinski
nk Radnički
23.09.2020. 16:30
1 : 2
NK Darda Darda
Frankopan
23.09.2020. 16:30
1 : 0
Mladost (ĐS)
HNK Radnički Mece
23.09.2020. 16:30
3 : 2
Višnjevac
HNK Grabovac Grabovac
23.09.2020. 16:30
2 : 1
Dilj
Olimpija
23.09.2020. 16:30
5 : 2
Otok
NK Darda Darda
26.09.2020. 16:30
6 : 0
Frankopan
NK Borac
26.09.2020. 16:30
2 : 3
Borinci
NK Borac Kneževi Vinogradi
26.09.2020. 16:30
5 : 1
Torpedo
Otok
26.09.2020. 16:30
1 : 0
HAŠK-SOKOL
Šokadija
27.09.2020. 16:30
1 : 0
HNK Radnički Mece
Zrinski
27.09.2020. 16:30
1 : 1
HNK Grabovac Grabovac
Mladost (ĐS)
27.09.2020. 16:30
1 : 1
Olimpija
Dilj
27.09.2020. 16:30
3 : 0
Slavonac K
Višnjevac
27.09.2020. 16:30
3 : 0
nk Radnički
Olimpija
03.10.2020. 16:00
1 : 0
NK Darda Darda
nk Radnički
03.10.2020. 16:00
2 : 1
Frankopan
HNK Radnički Mece
03.10.2020. 16:00
2 : 3
NK Borac Kneževi Vinogradi
HAŠK-SOKOL
03.10.2020. 16:00
0 : 0
Mladost (ĐS)
Višnjevac
04.10.2020. 16:00
3 : 2
Šokadija
HNK Grabovac Grabovac
04.10.2020. 16:00
2 : 0
NK Borac
Torpedo
04.10.2020. 16:00
0 : 1
Dilj
Borinci
04.10.2020. 16:00
2 : 3
Otok
Slavonac K
04.10.2020. 16:00
2 : 0
Zrinski
NK Borac
10.10.2020. 16:00
5 : 0
Slavonac K
NK Borac Kneževi Vinogradi
10.10.2020. 16:00
3 : 1
Višnjevac
Otok
10.10.2020. 16:00
0 : 2
HNK Grabovac Grabovac
NK Darda Darda
10.10.2020. 16:00
5 : 0
HAŠK-SOKOL
Šokadija
11.10.2020. 16:00
1 : 1
nk Radnički
Zrinski
11.10.2020. 16:00
5 : 0
Torpedo
Mladost (ĐS)
11.10.2020. 16:00
6 : 0
Borinci
Dilj
11.10.2020. 16:00
0 : 0
HNK Radnički Mece
Frankopan
11.10.2020. 16:00
4 : 1
Olimpija
HAŠK-SOKOL
17.10.2020. 15:30
4 : 0
Frankopan
HNK Radnički Mece
17.10.2020. 15:30
1 : 0
Zrinski
nk Radnički
17.10.2020. 15:30
4 : 0
Olimpija
Torpedo
18.10.2020. 15:30
2 : 3
NK Borac
Slavonac K
18.10.2020. 15:30
1 : 1
Otok
Šokadija
18.10.2020. 15:30
3 : 0
NK Borac Kneževi Vinogradi
Borinci
18.10.2020. 15:30
1 : 1
NK Darda Darda
Višnjevac
18.10.2020. 15:30
4 : 2
Dilj
HNK Grabovac Grabovac
18.10.2020. 15:30
1 : 1
Mladost (ĐS)
Olimpija
24.10.2020. 15:00
-- : --
HAŠK-SOKOL
Otok
24.10.2020. 15:00
-- : --
Torpedo
NK Borac
24.10.2020. 15:00
-- : --
HNK Radnički Mece
NK Darda Darda
24.10.2020. 15:00
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
NK Borac Kneževi Vinogradi
24.10.2020. 15:00
-- : --
nk Radnički
Dilj
25.10.2020. 14:00
-- : --
Šokadija
Zrinski
25.10.2020. 14:00
-- : --
Višnjevac
Mladost (ĐS)
25.10.2020. 14:00
-- : --
Slavonac K
Frankopan
25.10.2020. 14:00
-- : --
Borinci
HNK Radnički Mece
31.10.2020. 14:00
-- : --
Otok
NK Borac Kneževi Vinogradi
31.10.2020. 14:00
-- : --
Dilj
nk Radnički
31.10.2020. 14:00
-- : --
HAŠK-SOKOL
Višnjevac
01.11.2020. 14:00
-- : --
NK Borac
Slavonac K
01.11.2020. 14:00
-- : --
NK Darda Darda
Šokadija
01.11.2020. 14:00
-- : --
Zrinski
Torpedo
01.11.2020. 14:00
-- : --
Mladost (ĐS)
HNK Grabovac Grabovac
01.11.2020. 14:00
-- : --
Frankopan
Borinci
01.11.2020. 14:00
-- : --
Olimpija
NK Darda Darda
07.11.2020. 14:00
-- : --
Torpedo
HAŠK-SOKOL
07.11.2020. 14:00
-- : --
Borinci
Olimpija
07.11.2020. 14:00
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
Otok
07.11.2020. 14:00
-- : --
Višnjevac
NK Borac
07.11.2020. 14:00
-- : --
Šokadija
Mladost (ĐS)
08.11.2020. 14:00
-- : --
HNK Radnički Mece
Dilj
08.11.2020. 14:00
-- : --
nk Radnički
Zrinski
08.11.2020. 14:00
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Frankopan
08.11.2020. 14:00
-- : --
Slavonac K
HNK Radnički Mece
14.11.2020. 13:30
-- : --
NK Darda Darda
nk Radnički
14.11.2020. 13:30
-- : --
Borinci
NK Borac Kneževi Vinogradi
14.11.2020. 13:30
-- : --
NK Borac
HNK Grabovac Grabovac
15.11.2020. 13:30
-- : --
HAŠK-SOKOL
Torpedo
15.11.2020. 13:30
-- : --
Frankopan
Višnjevac
15.11.2020. 13:30
-- : --
Mladost (ĐS)
Šokadija
15.11.2020. 13:30
-- : --
Otok
Slavonac K
15.11.2020. 13:30
-- : --
Olimpija
Dilj
15.11.2020. 13:30
-- : --
Zrinski
Olimpija
21.11.2020. 13:30
-- : --
Torpedo
NK Borac
21.11.2020. 13:30
-- : --
Dilj
HAŠK-SOKOL
21.11.2020. 13:30
-- : --
Slavonac K
Otok
21.11.2020. 13:30
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
NK Darda Darda
22.11.2020. 13:30
-- : --
Višnjevac
Frankopan
22.11.2020. 13:30
-- : --
HNK Radnički Mece
Mladost (ĐS)
22.11.2020. 13:30
-- : --
Šokadija
Borinci
22.11.2020. 13:30
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
Zrinski
22.11.2020. 13:30
-- : --
nk Radnički
Frankopan
--.--.----
-- : --
Višnjevac
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
Torpedo
NK Borac
--.--.----
-- : --
Zrinski
nk Radnički
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
Borinci
--.--.----
-- : --
Slavonac K
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Olimpija
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Otok
--.--.----
-- : --
Dilj
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
Šokadija
Slavonac K
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
NK Borac
--.--.----
-- : --
nk Radnički
Zrinski
--.--.----
-- : --
Otok
Šokadija
--.--.----
-- : --
Frankopan
Višnjevac
--.--.----
-- : --
Olimpija
Dilj
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
Torpedo
--.--.----
-- : --
Borinci
Olimpija
--.--.----
-- : --
Šokadija
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
Dilj
nk Radnički
--.--.----
-- : --
Slavonac K
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
Zrinski
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Borinci
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Otok
--.--.----
-- : --
NK Borac
Frankopan
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Torpedo
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
NK Borac
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
Otok
--.--.----
-- : --
nk Radnički
Dilj
--.--.----
-- : --
Frankopan
Šokadija
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
Torpedo
--.--.----
-- : --
Slavonac K
Višnjevac
--.--.----
-- : --
Borinci
Zrinski
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Olimpija
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
nk Radnički
--.--.----
-- : --
Torpedo
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
NK Borac
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Frankopan
--.--.----
-- : --
Zrinski
Slavonac K
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Borinci
--.--.----
-- : --
Šokadija
Olimpija
--.--.----
-- : --
Dilj
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
Otok
Zrinski
--.--.----
-- : --
Olimpija
Višnjevac
--.--.----
-- : --
Slavonac K
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Torpedo
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
nk Radnički
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Borinci
Dilj
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
Otok
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
Šokadija
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
NK Borac
--.--.----
-- : --
Frankopan
Frankopan
--.--.----
-- : --
Otok
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Olimpija
--.--.----
-- : --
NK Borac
Slavonac K
--.--.----
-- : --
Šokadija
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
Zrinski
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
Torpedo
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Borinci
--.--.----
-- : --
Dilj
nk Radnički
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Šokadija
--.--.----
-- : --
Torpedo
Višnjevac
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Slavonac K
Dilj
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
Zrinski
--.--.----
-- : --
Borinci
NK Borac
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
nk Radnički
Otok
--.--.----
-- : --
Olimpija
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
Frankopan
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
Otok
Torpedo
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Slavonac K
--.--.----
-- : --
Dilj
nk Radnički
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Frankopan
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
Olimpija
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
Borinci
--.--.----
-- : --
NK Borac
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Šokadija
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Zrinski
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
Olimpija
NK Borac
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
Šokadija
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Otok
--.--.----
-- : --
Borinci
Zrinski
--.--.----
-- : --
Slavonac K
Frankopan
--.--.----
-- : --
nk Radnički
Dilj
--.--.----
-- : --
Torpedo
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
Višnjevac
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Olimpija
--.--.----
-- : --
Frankopan
nk Radnički
--.--.----
-- : --
Šokadija
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Otok
Torpedo
--.--.----
-- : --
Zrinski
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Dilj
Slavonac K
--.--.----
-- : --
NK Borac
Borinci
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
Dilj
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
NK Borac
--.--.----
-- : --
Torpedo
Zrinski
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Frankopan
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
Otok
--.--.----
-- : --
Slavonac K
Olimpija
--.--.----
-- : --
nk Radnički
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
Borinci
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Šokadija
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
NK Borac
Slavonac K
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
nk Radnički
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Borinci
--.--.----
-- : --
Frankopan
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
Višnjevac
--.--.----
-- : --
Zrinski
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
Olimpija
Torpedo
--.--.----
-- : --
Otok
Šokadija
--.--.----
-- : --
Dilj
Frankopan
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
NK Borac
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
Torpedo
Dilj
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Olimpija
--.--.----
-- : --
Borinci
Zrinski
--.--.----
-- : --
Šokadija
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
nk Radnički
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
Slavonac K
Otok
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Slavonac K
--.--.----
-- : --
Frankopan
nk Radnički
--.--.----
-- : --
Dilj
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Olimpija
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
Šokadija
--.--.----
-- : --
NK Borac
Torpedo
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Zrinski
Borinci
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
Višnjevac
--.--.----
-- : --
Otok
Mladost (ĐS)
--.--.----
-- : --
Višnjevac
Frankopan
--.--.----
-- : --
Torpedo
NK Borac
--.--.----
-- : --
NK Borac Kneževi Vinogradi
Borinci
--.--.----
-- : --
nk Radnički
Olimpija
--.--.----
-- : --
Slavonac K
HAŠK-SOKOL
--.--.----
-- : --
HNK Grabovac Grabovac
NK Darda Darda
--.--.----
-- : --
HNK Radnički Mece
Zrinski
--.--.----
-- : --
Dilj
Otok
--.--.----
-- : --
Šokadija
Torpedo
--.--.----
-- : --
Olimpija
Šokadija
--.--.----
-- : --
Mladost (ĐS)
NK Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Otok
HNK Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Frankopan
HNK Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Borinci
Višnjevac
--.--.----
-- : --
NK Darda Darda
nk Radnički
--.--.----
-- : --
Zrinski
Slavonac K
--.--.----
-- : --
HAŠK-SOKOL
Dilj
--.--.----
-- : --
NK Borac

GALERIJA