Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Borinci 17 37 43
2. Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi 17 31 40
3. Nogometni klub Valpovka Valpovo 17 36 38
4. Nogometni klub Dilj Vinkovci 17 20 35
5. Nogometni klub Otok 17 12 31
6. Hrvatski nogometni klub Radnički Mece 17 13 29
7. Nogometni klub Višnjevac 17 11 29
8. Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica 17 3 27
9. Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac 17 -2 22
10. Nogometni klub Tomislav Cerna 17 -2 21
11. Nogometni klub Radnički Županja 17 -6 21
12. Nogometni klub Slavonac Komletinci 17 -15 19
13. Nogometni klub Borac Bobota 17 -9 17
14. Nogometni klub Šokadija Babina Greda 17 -13 17
15. Nogometni klub HAŠK Sokol 17 -14 17
16. Nogometni klub Zrinski Bošnjaci 17 -18 17
17. Nogometni klub Tomislav Livana 17 -22 13
18. Nogometni klub Olimpija 17 -62 3
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub BSK Bijelo Brdo 0 0 0
2. Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi 0 0 0
3. Nogometni klub Darda Darda 0 0 0
4. Nogometni klub Elektra 0 0 0
5. Nogometni klub FEŠK 0 0 0
6. Nogometni klub Jedinstvo Donji Miholjac 0 0 0
7. Nogometni klub Olimpija 0 0 0
8. Nogometni klub Valpovka Valpovo 0 0 0
9. Nogometni klub Višnjevac 0 0 0
10. Nogometni klub Zrinski Jurjevac 0 0 0
11. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 0 0 0
12. Športski nogometni klub Baranja-Belje Beli Manastir 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
4. Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi 11 20 19
9. Nogometni klub Olimpija 11 -14 9
11. Nogometni klub Valpovka Valpovo 9 -44 2
12. Nogometni klub Višnjevac 11 -80 1
1. Nogometni klub BSK Bijelo Brdo 0 0 0
3. Nogometni klub Elektra 0 0 0
4. Nogometni klub FEŠK 0 0 0
5. Nogometni klub Jedinstvo Donji Miholjac 0 0 0
9. Nogometni klub Zrinski Jurjevac 0 0 0
10. Nogometni klub Čepin 0 0 0
11. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 0 0 0
12. Športski nogometni klub Baranja-Belje Beli Manastir 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
6. Nogometni klub Olimpija 9 -28 6
7. Nogometni klub Višnjevac 9 -31 4
1. Hrvatski nogometni klub Vukovar 1991 0 0 0
2. Hrvatski nogometni klub Đakovo Croatia 0 0 0
3. Klub nogometne škole Hypo limač 0 0 0
4. Nogometni klub BSK Bijelo Brdo 0 0 0
5. Nogometni klub Elektra 0 0 0
7. Nogometni klub Osijek s. d. d. 0 0 0
8. Nogometni klub Slavonac Tenja 0 0 0
10. Nogometni klub Čepin 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
4. Nogometni klub Višnjevac 10 18 20
5. Nogometni klub Olimpija 12 -9 15
1. Hrvatski nogometni klub Vukovar 1991 0 0 0
2. Hrvatski nogometni klub Đakovo Croatia 0 0 0
3. Klub nogometne škole Hypo limač 0 0 0
4. Nogometni klub BSK Bijelo Brdo 0 0 0
5. Nogometni klub Elektra 0 0 0
7. Nogometni klub Osijek s. d. d. 0 0 0
8. Nogometni klub Slavonac Tenja 0 0 0
10. Nogometni klub Čepin 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
3. Nogometni klub Višnjevac 11 7 24
5. Nogometni klub Olimpija 11 3 16
1. Klub nogometne škole Hypo limač 0 0 0
2. Nogometni klub Elektra 0 0 0
4. Nogometni klub Osijek s. d. d. 0 0 0
5. Nogometni klub Slavonac Tenja 0 0 0
7. Nogometni klub Čepin 0 0 0
8. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
2. Nogometni klub Višnjevac 11 32 27
8. Nogometni klub Olimpija 11 -23 3
1. Klub nogometne škole Hypo limač 0 0 0
2. Nogometni klub Elektra 0 0 0
4. Nogometni klub Osijek s. d. d. 0 0 0
5. Nogometni klub Slavonac Tenja 0 0 0
7. Nogometni klub Čepin 0 0 0
8. Nogometna škola mladeži NK Grafičar Vodovod Osijek 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
4. Nogometni klub Višnjevac 13 7 22
9. Nogometni klub Tomislav Livana 10 -4 18
1. Klub nogometne škole Hypo limač 0 0 0
2. Nogometni centar djece i mladeži BSK Bizovac 0 0 0
3. Nogometni klub BSK Bijelo Brdo 0 0 0
4. Nogometni klub Belišće 0 0 0
5. Nogometni klub Darda Darda 0 0 0
6. Nogometni klub Dunav 0 0 0
7. Nogometni klub Elektra 0 0 0
8. Nogometni klub Metalac Osijek 0 0 0
9. Nogometni klub Mursa 0 0 0
10. Nogometni klub Radnik Josipovac 0 0 0
11. Nogometni klub Slavonac Tenja 0 0 0
13. Nogometni klub Vitez '92 0 0 0
15. Ženski nogometni klub Osijek 0 0 0
Međužupanijska nogometna liga Osijek - Vinkovci
Nogometni klub Radnički Županja
21.08.2021. 18:00
1 : 2
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Valpovka Valpovo
21.08.2021. 18:00
1 : 1
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
21.08.2021. 18:00
4 : 1
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Dilj Vinkovci
22.08.2021. 18:00
2 : 0
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
22.08.2021. 18:00
1 : 0
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Tomislav Cerna
22.08.2021. 18:00
4 : 2
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Slavonac Komletinci
22.08.2021. 18:00
3 : 0
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
22.08.2021. 18:00
3 : 2
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Višnjevac
22.08.2021. 18:00
1 : 0
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub HAŠK Sokol
28.08.2021. 17:30
2 : 3
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Olimpija
28.08.2021. 17:30
0 : 5
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Otok
28.08.2021. 17:30
3 : 2
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Borac Bobota
28.08.2021. 17:30
2 : 1
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
28.08.2021. 18:00
3 : 0
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Slavonac Komletinci
29.08.2021. 17:30
3 : 1
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Borinci
29.08.2021. 17:30
3 : 2
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
29.08.2021. 17:30
0 : 2
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
29.08.2021. 20:00
1 : 3
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
01.09.2021. 17:30
0 : 2
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Radnički Županja
01.09.2021. 17:30
0 : 3
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Tomislav Livana
01.09.2021. 17:30
1 : 2
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Dilj Vinkovci
01.09.2021. 17:30
7 : 1
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
01.09.2021. 17:30
0 : 1
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Višnjevac
01.09.2021. 17:30
1 : 1
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Tomislav Cerna
01.09.2021. 17:30
2 : 1
Nogometni klub Borac Bobota
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
01.09.2021. 17:30
3 : 0
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Valpovka Valpovo
01.09.2021. 17:30
3 : 0
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Borac Bobota
04.09.2021. 17:00
1 : 1
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Otok
04.09.2021. 17:00
8 : 0
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Olimpija
04.09.2021. 17:00
2 : 3
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub HAŠK Sokol
04.09.2021. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
04.09.2021. 18:00
6 : 0
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Tomislav Cerna
05.09.2021. 17:00
0 : 1
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Slavonac Komletinci
05.09.2021. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Borinci
05.09.2021. 17:00
1 : 0
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
05.09.2021. 19:30
2 : 0
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Radnički Županja
11.09.2021. 17:00
6 : 2
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Valpovka Valpovo
11.09.2021. 17:00
2 : 1
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
11.09.2021. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
12.09.2021. 17:00
2 : 3
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Tomislav Livana
12.09.2021. 17:00
0 : 3
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
12.09.2021. 17:00
4 : 1
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Dilj Vinkovci
12.09.2021. 17:00
6 : 0
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
12.09.2021. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Višnjevac
12.09.2021. 17:00
3 : 1
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Borac Bobota
15.09.2021. 17:00
3 : 1
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Slavonac Komletinci
15.09.2021. 17:00
0 : 3
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Borinci
15.09.2021. 17:00
6 : 1
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Olimpija
15.09.2021. 17:00
0 : 3
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
15.09.2021. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub HAŠK Sokol
15.09.2021. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Tomislav Cerna
15.09.2021. 17:00
1 : 1
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
15.09.2021. 18:00
5 : 2
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
15.09.2021. 18:00
3 : 0
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Valpovka Valpovo
18.09.2021. 16:30
2 : 0
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Radnički Županja
18.09.2021. 16:30
2 : 1
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Otok
18.09.2021. 16:30
2 : 2
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Višnjevac
19.09.2021. 16:30
3 : 1
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Tomislav Livana
19.09.2021. 16:30
7 : 2
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
19.09.2021. 16:30
1 : 2
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
19.09.2021. 16:30
3 : 0
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
19.09.2021. 16:30
3 : 1
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Dilj Vinkovci
19.09.2021. 16:30
1 : 0
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub HAŠK Sokol
25.09.2021. 16:30
1 : 1
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Olimpija
25.09.2021. 16:30
4 : 2
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Borac Bobota
25.09.2021. 16:30
2 : 2
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
25.09.2021. 16:30
0 : 0
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Borinci
26.09.2021. 16:30
4 : 1
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Slavonac Komletinci
26.09.2021. 16:30
3 : 1
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Višnjevac
26.09.2021. 16:30
3 : 1
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Tomislav Cerna
26.09.2021. 16:30
1 : 1
Nogometni klub Radnički Županja
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
26.09.2021. 18:00
0 : 0
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Otok
02.10.2021. 16:00
5 : 1
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Radnički Županja
02.10.2021. 16:00
2 : 1
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Valpovka Valpovo
02.10.2021. 16:00
3 : 1
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
02.10.2021. 18:00
3 : 1
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Tomislav Livana
03.10.2021. 16:00
2 : 3
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
03.10.2021. 16:00
3 : 0
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
03.10.2021. 16:00
5 : 1
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
03.10.2021. 16:00
4 : 0
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Dilj Vinkovci
03.10.2021. 16:00
3 : 1
Nogometni klub Borac Bobota
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
09.10.2021. 16:00
2 : 0
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub HAŠK Sokol
09.10.2021. 16:00
4 : 2
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Borac Bobota
09.10.2021. 16:00
-- : --
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Olimpija
09.10.2021. 16:00
1 : 3
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Slavonac Komletinci
10.10.2021. 16:00
2 : 0
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Dilj Vinkovci
10.10.2021. 16:00
2 : 1
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Višnjevac
10.10.2021. 16:00
5 : 1
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Tomislav Cerna
10.10.2021. 16:00
2 : 1
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
10.10.2021. 18:00
2 : 0
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Radnički Županja
16.10.2021. 15:30
1 : 1
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Otok
16.10.2021. 15:30
0 : 0
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Valpovka Valpovo
16.10.2021. 15:30
6 : 0
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
16.10.2021. 18:00
6 : 1
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
17.10.2021. 15:30
2 : 0
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
17.10.2021. 15:30
1 : 1
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Tomislav Livana
17.10.2021. 15:30
3 : 2
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Borinci
17.10.2021. 15:30
4 : 2
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
17.10.2021. 15:30
1 : 0
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Valpovka Valpovo
23.10.2021. 15:00
2 : 1
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Borac Bobota
23.10.2021. 15:00
3 : 1
Nogometni klub HAŠK Sokol
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
23.10.2021. 15:00
0 : 3
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Olimpija
23.10.2021. 15:00
1 : 5
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Slavonac Komletinci
24.10.2021. 15:00
0 : 2
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Višnjevac
24.10.2021. 15:00
3 : 0
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Tomislav Cerna
24.10.2021. 15:00
2 : 0
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Dilj Vinkovci
24.10.2021. 15:00
3 : 1
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
24.10.2021. 18:00
1 : 2
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Radnički Županja
30.10.2021. 15:00
1 : 0
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub HAŠK Sokol
30.10.2021. 15:00
-- : --
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Otok
30.10.2021. 15:00
1 : 1
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
30.10.2021. 18:00
4 : 0
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
31.10.2021. 14:00
2 : 3
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Tomislav Livana
31.10.2021. 14:00
2 : 4
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
31.10.2021. 14:00
0 : 3
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
31.10.2021. 14:00
1 : 0
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Borinci
31.10.2021. 14:00
6 : 0
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
06.11.2021. 14:00
1 : 1
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Valpovka Valpovo
06.11.2021. 14:00
8 : 0
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Borac Bobota
06.11.2021. 14:00
7 : 0
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Radnički Županja
06.11.2021. 14:00
3 : 0
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Tomislav Cerna
07.11.2021. 14:00
1 : 3
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Dilj Vinkovci
07.11.2021. 14:00
4 : 1
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Slavonac Komletinci
07.11.2021. 14:00
0 : 2
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Višnjevac
07.11.2021. 14:00
4 : 2
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
07.11.2021. 18:00
5 : 1
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Otok
13.11.2021. 13:30
2 : 1
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub HAŠK Sokol
13.11.2021. 13:30
2 : 1
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Olimpija
13.11.2021. 13:30
2 : 5
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
13.11.2021. 18:00
1 : 0
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
14.11.2021. 13:30
1 : 4
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Tomislav Livana
14.11.2021. 13:30
1 : 6
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
14.11.2021. 13:30
3 : 2
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
14.11.2021. 13:30
0 : 1
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Borinci
14.11.2021. 13:30
5 : 0
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Valpovka Valpovo
20.11.2021. 13:30
6 : 0
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
20.11.2021. 13:30
1 : 1
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Borac Bobota
20.11.2021. 13:30
3 : 0
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Radnički Županja
20.11.2021. 13:30
0 : 0
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
21.11.2021. 13:30
3 : 0
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Slavonac Komletinci
21.11.2021. 13:30
3 : 2
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Višnjevac
21.11.2021. 13:30
1 : 1
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Tomislav Cerna
21.11.2021. 13:30
3 : 2
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Dilj Vinkovci
21.11.2021. 13:30
1 : 2
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Otok
27.11.2021. 13:00
0 : 1
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Olimpija
27.11.2021. 13:00
1 : 10
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub HAŠK Sokol
27.11.2021. 13:00
2 : 2
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
27.11.2021. 18:00
3 : 2
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
28.11.2021. 13:00
3 : 2
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Tomislav Livana
28.11.2021. 13:00
3 : 0
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Borinci
28.11.2021. 13:00
6 : 3
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
28.11.2021. 13:00
2 : 1
Nogometni klub Radnički Županja
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
28.11.2021. 18:00
2 : 2
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Borinci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Borac Bobota
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Otok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Tomislav Livana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Olimpija
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub HAŠK Sokol
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Višnjevac
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Tomislav Livana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Valpovka Valpovo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Radnički Županja
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Višnjevac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Tomislav Cerna
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Dilj Vinkovci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Borac Bobota
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Otok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Olimpija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub HAŠK Sokol
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Borinci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Slavonac Komletinci
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Livana
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Valpovka Valpovo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Dilj Vinkovci
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Tomislav Livana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Radnički Županja
--.--.----
-- : --
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Višnjevac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Borinci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Slavonac Komletinci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Tomislav Cerna
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub HAŠK Sokol
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Otok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Borac Bobota
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Olimpija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Višnjevac
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Valpovka Valpovo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Dilj Vinkovci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Otok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Radnički Županja
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Tomislav Livana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Borac Bobota
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Olimpija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Slavonac Komletinci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Tomislav Cerna
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Borinci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub HAŠK Sokol
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Livana
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Radnički Županja
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
--.--.----
-- : --
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Valpovka Valpovo
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Otok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Dilj Vinkovci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Tomislav Livana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub HAŠK Sokol
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Slavonac Komletinci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Borinci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Borac Bobota
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Višnjevac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Olimpija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Tomislav Cerna
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Valpovka Valpovo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Borinci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Otok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Tomislav Livana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Radnički Županja
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Olimpija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Slavonac Komletinci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Borac Bobota
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Dilj Vinkovci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radnički Županja
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Tomislav Cerna
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub HAŠK Sokol
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Višnjevac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Otok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Radnički Županja
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Tomislav Livana
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Borinci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub HAŠK Sokol
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Dilj Vinkovci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Nogometni klub Olimpija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Tomislav Cerna
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Valpovka Valpovo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Slavonac Komletinci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Višnjevac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Livana
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Borac Bobota
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radnički Županja
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Borinci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Tomislav Livana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Olimpija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Cerna
Nogometni klub Otok
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub HAŠK Sokol
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Tomislav Cerna
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Višnjevac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Otok
Nogometni klub Borac Bobota
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Slavonac Komletinci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Dilj Vinkovci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Valpovka Valpovo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Radnički Županja
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Višnjevac
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
Nogometni klub Otok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dilj Vinkovci
Nogometni klub Borinci
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
Nogometni klub Olimpija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Slavonac Komletinci
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Valpovka Valpovo
Nogometni klub Tomislav Livana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Radnički Županja
Nogometni klub HAŠK Sokol
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Cerna
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Bobota
Nogometni klub Tomislav Cerna
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Olimpija
Nogometni klub Borac Bobota
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski Bošnjaci
Hrvatski nogometni klub Radnički Mece
--.--.----
-- : --
Nogometni klub HAŠK Sokol
Nogometni klub Dilj Vinkovci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borac Kneževi Vinogradi
Nogometni klub Višnjevac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Borinci
Nogometni klub Slavonac Komletinci
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Grabovac Grabovac
Nogometni klub Mladost Đakovačka Satnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Livana
Nogometni klub Radnički Županja
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Babina Greda
Nogometni klub Valpovka Valpovo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Otok

GALERIJA